2752
2734

اگه خواستین میتونین تو کامنتا توضیح بدین

تعداد رای : 55
نظرسنجی
پسر حقوق معمولی که دستش تو جیب خودشه
23
41%
پسری که وردست باباش کار میکنه ولی پولداره
25
45%
فقط میخوام نتایج رو ببینم
7
12%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته گزینه ۱ مستقله ولییییی گزینه ۲ زندگی راحت تری میتونه واسم فراهم کنه پس ۲

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛

دستش تو جیب خودشه

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.

اسی درسته طرف پولداره ولی فک کن که بی عرضه و بی جنمه

یروز اگر بنا ب هر دلیلی با خانوادش ب مشکل بخوره تو میمونی و یه ادمی ک هیچی بارش نیس

ولی اونی ک خودش دارخ زحمت میکشه جنمشو داره

حالا نفقط تو مسائل مالی

معمولا اکثر این بچه پولدارا تیتیش مامانی و بی عرضه ن

عجب ماه بلندی تو که گردون را بگردانی ...... سعدی: چو رسی به کوه سینا اَرَنی مگو و بگذر ، که نیارزد این تمنا به جواب لَن تَرانی _حافظ:چو رسی به طور سینا اَرَنی بگو و بگذر ؛ تو صدای دوست بشنو نه جواب لَن تَرانی _مولانا: اَرَنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد ،تو که با منی همیشه،چه تَری،چه لَن تَرانی😍

پسری ک مستقله، پسر پولدار وابسته‌است معلوم نیست بتونه بعد پدر کارش ررو اداما بده یا نه، اور زندگی یختی بکشی بهتره

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!

خودم ادم مستقلی هستم، پسر مستقل رو هم ترجیح میدم. اعصاب شراکت فامیلی هم ندارم که همیشه حرف و حدیث کی بیشتر برداشت کی بیشتر خرج کرد وجود داره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706