2733
2734
عنوان

شماتت کردن خیلی بده

252 بازدید | 29 پست

اینکه طرف رو قضاوت کنی و برای بیماریش شماتتش کنی در حالی که طرفی که قضاوتش کردن خودش بیگناه هست و انسان خوبیه .مگه یه نفری که  دچار بیماری میشه حتما انسان بدیه.واقعا خیلی بده اینطور قضاوت کردن ودل کسی رو شکستن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره راست میگی واقعا

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
اگ بدونین این بیماری داره مث خوره جونمو میخوره ولی کسی خبر نداره و این اشکی ک الانم دارم تایپ میکنم ...

عزیزم من درک میکنم چی میکشی چون من خودمم بیماری دارم و دنیا برام تاریکه الان .ولی چاره چیه باید ادامه بدیم

قضاوت و دل شکستن واقعا کار خیلی بدیه 

و حتی مورد هایی دیدم تو سایت تا طرف میگه زگیل تناسلی گرفتم

ی عده برمیگردن بهش ک میخواستی هر غلطی نکنی😐

یعنی اطلاعات شون صفر ، فقط قضاوت شون عاااالی

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.

اونی ک بیشتر از همه منو سوزوند داره کارما پس میده مریض نیس ولی از غم بی شوهری هرروز پیش یک بنده خدایی عزاداری میکنه و التماس ک طرف براش شوهر پیدا کنه طرف خودش خونه بهترین جا و حقوق بگیر هم هس ولی انگار غم بی شوهری بدجور رنج میبره ک دردش کمتر از درد کشیدن من از مریضیم نیس

2706