2733
2734
عنوان

طلاق

76 بازدید | 6 پست

بچه های یکی از دوستام 

وارد رابطه میشه (دختره) واین پیام میده به پسره یعنی ابراز علاقه میکنه ، میگذره و اینا ازدواج میکنن بعد الان میخواد جداشه 

بنظرتون تو دادگاه به نفع پسره استفاده میشه که دختره پیام داده یانه؟؟

دوستم نگرانه که دادگاه بخاطر این موضوع طلاقش نده 

تروخدا جواب بدین داره میمیره از نگرانی 

فک نکنم گیریم اصلا این پیام داده خب اونم خواسته که با این ازدواج کنه پسررو ک زور نکرده خودش خواسته ب ...

اره اتفاقا دختره که پیام داده پسره گفته من دنبال پیجت بودم که پیام بدم اینا ولی از این می‌ترسه که دادگاه فوکوس نکنه رو این قضیه که تو پیام دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره اتفاقا دختره که پیام داده پسره گفته من دنبال پیجت بودم که پیام بدم اینا ولی از این می‌ترسه که دا ...

دادگاه اصلا ب این قضیه ها ک کی ب کی پیام داده توجه نمیکنه بریم بگی مثلا طرف بهم خیانت کرده ب اونم توجه نمیکنه

خدایا ناامید کردی اونیکه با امید صدات کرد 🖤