2752
2734

هرکی یجوری میگه چجوری حاجت میده بگین دیگه😭💔

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۳/۱۱ بی بی چک زدم هاله انداخت فرداش دوتا بی بی چک زدم مثبت شد ولی باور نمیکردم تو دلم باشی،قلب من🥲۱۳/۳/رفتیم با بابایی آزمایش دادیم دل تو دلم نبود تا جواب آماده بشه ب هرحال جواب اومد و مطمئنم شدم تو دلمی جوجه کوچولوی من ولی خب هنوز باورم نمیشه مامان جون🥺❤️خدا رو صد هزار بار شکر میکنم و از خدا میخام تورو برام نگه داره و سالم بیای بغلم قلب مامان❤️

تا ۴۰ روز 

روز اول ۱۰۰ تا میگی

روز دوم ۲۰۰ 

هی تا روز چهلم روزی ۱۰۰ بهش اضافه میشه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
تا ۴۰ روز  روز اول ۱۰۰ تا میگی روز دوم ۲۰۰  هی تا روز چهلم روزی ۱۰۰ بهش اضافه میشه

خب متنش خیلی طولانیه چجوری آخه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۳/۱۱ بی بی چک زدم هاله انداخت فرداش دوتا بی بی چک زدم مثبت شد ولی باور نمیکردم تو دلم باشی،قلب من🥲۱۳/۳/رفتیم با بابایی آزمایش دادیم دل تو دلم نبود تا جواب آماده بشه ب هرحال جواب اومد و مطمئنم شدم تو دلمی جوجه کوچولوی من ولی خب هنوز باورم نمیشه مامان جون🥺❤️خدا رو صد هزار بار شکر میکنم و از خدا میخام تورو برام نگه داره و سالم بیای بغلم قلب مامان❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ذکر بحق بسم الله  روز اول ۱۰۰ تا روز دوم ۲۰۰ تا روز سوم ۳۰۰ تا همینجوری تا چهل روز ادامه میدی

عزیزم متنش خیلی طولانیه خیلی طولانی میشه ک میگه ب حق. بسم الله الرحمن الرحیم دارم مشکلی عظیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بسم الله الرحمن الرحیم ب حق بسم الله الرحمن الرحیم

اینجوری ذکرش.

از یکشنبه هفته هم باید شروع بشه تا چهل روز..

روز اول ی تسبیح روز دوم دو تسبیح ب ازای هر روز یدونه ب عدد تسبیح قبلی اضافه میشه..

میگن مجرب هست.ان شاءالله ک حاجت روابشیم.

خدایا خودت هوامونو داشته باش🌱❤️