2752
2734
عنوان

نمیخام برم نزدیک مادرشوهرم

220 بازدید | 27 پست

سلام ، من موعد اجاره ام رسیده مادرشوهرم یه خونه نزدیک خودش که دو تا خونه باهاش فاصله داره پیدا کرده میگه بیاین اینجا ، تا الان پدر شوهرم اجاره خونه میداد ولی میگه بازنشست شدم دیگه نمیدم ، اول که اومدن خاستگاری قول خونه به من داد الان حتی اجاره خونه نمیده ، این خونه هم قدیمیه و هم صاحبش به افراد بی بضاعت میده و اجاره نمیگیره ، خانواده شوهرم خیلی دخالت میکنن سر هر چی ، مثلا لباس میخرم میگن واااای گرونه ارزون تر بخر ، بیرون میخوایم بریم میگن ما هم میایم ، پدر شوهرم تو همه چی نظر میده ، مادرشوهرم حتی در مورد غذا پختنم نظر میده در صورتی که من دستپختم از اون خیلی بهتره ، پدر شوهرم ماشینشو فروخته میدونم اگه برم اونجا دائم میاد میگه ماشین بدین ، من ازشون بدم میاد نمیخام ببینمشون حتی ، نمیخام برم اونجا ، باید چیکار کنم ؟😞

برو اونجا و ببین و بگو نپسندیدم خوب نبود خونه ش.زودترم خودت یه خونه پیدا کن تا باز یکی دیگه جور نکرده

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگرد یه خونه خوب با بودجه خودتون پیداکن و به همسرت پیشنهادش رو بده و با زنانگیت راضیش کن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
برو اونجا و ببین و بگو نپسندیدم خوب نبود خونه ش.زودترم خودت یه خونه پیدا کن تا باز یکی دیگه جور نکرد ...

دارم میگردم ولی اجاره ها واقعا بالاس ، به من دروغ گفتن که خونه برات میخریم بعد عروسی ولی الان میگن نداریم ولی داشتن و رفتن یه زمین کارگاهی برا خودشون خریدن ، به خاطر همین ازشون متنفرم

بگرد یه خونه خوب با بودجه خودتون پیداکن و به همسرت پیشنهادش رو بده و با زنانگیت راضیش کن. 

من داخل مسکن مهرا پیدا کردم به پولمونم میخوره ولی میگه نمیام هر کار میکنم

حتی اگر جایی دیگه اجاره کردی و فشار مالی داشتی اصلا نزدیکشون نرو با این اوصاف اصلا.از لباست بزن ولی ...

خب چیکار کنم شوهرم حرفمو گوش بده ، قهر کنم برم خونه پدرم ؟

2706