2733
2734
عنوان

غیرتی بودم الکی بابام

127 بازدید | 10 پست

سلام من ۲۰ سالمه بابام حدودا ۴۰ سالس ، خودش هم اینیستا داره هم تلگرام هم واتساپ ینی همه برنامه های شبکه اجتماعی رو  ب وقته خودشون نصب کرده استفاده کرده نمیدونم وایبر تانگو ایمو همه چی دیگه بعد امروز تصمیم گرفتیم با مامانم ورزش کنیم فیلم فیتنس دان کردم زدم رو فلش گذاشتیم تلویزیون باهاش حرکات رو انجام میدیم ،اومده میگ این چ ورزشیه، فیلمش پاک کن چون مربیش مرده 

بخدا کلافم گرده . میخام ظهر ک اومد خونه بهش بگم 

کمکم میکنین ک چی بگم ؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تانیست ورزش کنید این جورآدما باحرف درست نمیشن

اخه خیلی دلم میسوزه ، بخدا اگ اینستا لازم باشه باید بگم یکی بیاد خونمون تا با گوشیش برم مثلا سایت آموزشگاهمون رو نگاه کنم . ن من و ن مامانم هیچ شبه اجتماعی و فضا مجازی نداریما، احساس عقب موندگی میکنم ،،،‌ گفتنیم میگه من دوست دارم و مواظبتم

حتنا برا مامانت غیرتی شده

جدی ک نمیگی؟ اون مرده فیلم گرفته مگ مامانشو درحال ورزش میبینه ک  غیرتی شه شما همه چ رو ب اسم غیرت عادی میکنید این اقا مریضه

میشه واسه حاجتم نفری یه صلوات  بفرستید