2733
2734
عنوان

جلوگیری جوش پریودی ووووووو

67 بازدید | 5 پست

نزدیک میشه زمانش 

موهام چرب 

صورتم پر از جوش سر سفید و سیاه  تو موهام و شونه هامم در میاد ـ

ازین موهای سیاه رو قسمت های بینیمم در میاد 

افت لب هم میزنم 

زانو درد میگیرم 

دلدرد میگیرم 

موهام میریزه کم پشت میشه 

اعصابمم خط خطی همین دو روز پیش با مامانم بحثم شد مقصرم من بودم داد زدم سرش چرت و پرت گفتم 

من چکار کنم خدایی ـ علائمم زیاده نمیشه کاری کرد که علائم کم بشه ☹️☹️ 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای منم خود به خود خیلی چرکون و زشت میشم صبر میکنم تا تموم بشه 

کاش راه حلی بود 

میگن ویتامین دی و اهن بخوری علائم ک میشه🤷‍♀️🤷‍♀️

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
والا من ک باید پریود میشدم نشدم من همیشه اعصابم خط خطیه اینایی ک هم گفتی ی چیز عادیهههههه

میدونم عادیه اما عذاب اوره☹️☹️☹️ 

من اینقد بدم میاد 

یبار یکم اومد دیگه نیومد گفتم عه این چجوره شاید بکارت پاره شده 

دلم خوش بود که بکارته پریود نشدم 😐😂 اما پریود بودم

میدونم عادیه اما عذاب اوره☹️☹️☹️  من اینقد بدم میاد  یبار یکم اومد دیگه نیومد گفتم عه ای ...

😂😂😂 من ک هیچ وقت پریودیم سر نظم نبود همیشه ای خدا یهو میاد یهو میره باز میاد 😂 فازشو درک نمیکنمممم

هی رفتم و هی شدم بیشتر راه بلد🍷🙂