2733
2734
عنوان

مربای توت فرنگی.....

69 بازدید | 13 پست

دو کیلو شکر ریختم دو کیلو توت فرنگی. بعد ی کاسه هم آب ریختم 🤦🏻‍♀️ تا فردا بزارم آب بندازه.    آبی که ریختم باعث میشه خراب بشه؟

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    

ابو نباید میریختی

تا فردا نزار

همین غروب بار بذار

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه منم ریختم

البته ی استکان ریختم

از وقتی جوش اومد نیم ساعت بجوشه

بالاسرش وایستا تمام کف سفیدشو بگیر

اخر سر ی ق ابلیمو یا جوهر لیمو بزن شکرک نزنه

توت فرنگیارو جدا کن یه ۲۰ دیقه دیگه شربتش بجوشه 

اندازه مربا از شربت بردار بریز رو توت ها

بقیشم که شربت میشه

نکتش اینه با حرارت بالا بزاری جوش امد حرارت متوسط کنی

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
آبشو خالی کن تو ظرف بذار تو یخچال فردا موقع پختن بذار باهم بجوشه

اخه با شکر قاطی شده چجوری  جدا کنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه با شکر قاطی شده چجوری  جدا کنم

هیچیش نمیشه نگران نباش

این دو کیلو کلا دوتا شیشه مربا میشه دوتا شربت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
نه منم ریختم البته ی استکان ریختم از وقتی جوش اومد نیم ساعت بجوشه بالاسرش وایستا تمام کف سفیدشو ب ...

ممنون عزیزم. دو کیلو توت و شکر ب نظرت چقدر شربت میده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم. دو کیلو توت و شکر ب نظرت چقدر شربت میده 

برای من تو تا شیشه ابلیمو بیرونیا هست با یک سوم شیشه داد

البته من فرداش که خواستم بزار بجوشه یکم مزه کردم دیدم یه نمه ترش میزنه منم ی لیوان شکر بازم اضافه کردم بعد جوشوندم

یکم توت هام ترش بود

جاتون خالی خیلی خوب شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40