2733
2734

اره خودم با خواهر بدجنس و بد ذاتم😓الان خیلی،وقتع نه خونشون رفتیم نه اونا اومدن خونمون فقط خونه پدرم همدیگرو میبینیم اونم در حد سلام خدافطی

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قطع ارتباط كه نه 

اما شايد سالي يكي دوبار نهايت برم خونشون 

مادرم خوشش نمياد 

تا هفت ماهگيمم نگفتم نه به او نه هيچ كس باردارم 

برا زايمانم احتمالا نيان 

برام دعا كنيد بتونم از پسش بر بيام

قطع ارتباط كه نه  اما شايد سالي يكي دوبار نهايت برم خونشون  مادرم خوشش نمياد  تا ه ...

ای جان ببین گهواره برقی و نی نی لالای ختما بگیر تا کارت سبک بشه شیرمایع اینفترینی از داروخونه بگیر شبا بده بچت چون شبا شیر درست کردن سخته،هروقت خوابت اومد بشین توماشین دور بزنید بچتم می خوابه،تشک انتی رفلاکس بخر قطره نفخ از اول بده بهش هروقت دیدی بوت خوابید پشتش خیس عرق کف دستش خیسه یا گرما مبده عفونت داره فقط می‌بری دکتر عفونی اطفال،بچتم با دارو وختلف تقویتش کن قطره اد ویوا کیدز بده مولتی ویتامین همه چیزش‌خوبه شربت اهن ایروفیکس قطره نفخ شربت سگانوز عالیه بعد شبر خشک اب جوشیده ولرم باید بدی بهش اطلاعاتت کامل کن نامدار باشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
چرا؟   مگه چجوریه خواهرت چند ساله اینطورید خودت ازدواج کردی؟

حسادت میکنه ب خودم و زندگیم چش دیدن خوشیامونو نداره هرموقع هم میومد خونمون همش خودشو میزد ب مریضی مهمونی رو زهرمارمون میکرد😓لعنت بهشششش هیچوقت نمیبخشمش هیچوقتتتت اره ازدواج کردم الان نزدیک ۱ سال و خورده این میشه ک قطع ارتباطم باهاش شمارشم حذف کردم از گوشیم اونم زنگ اینا نمیزنه منم گفتم چ بهتر کلا من از آدمای انرژی منفی متنفررررررممم این سر تا وجودش همش در حال غیبت کردن و از،زندگی این و و اون گفتن بود منم شوهرم خوشش نمیومد از حرفاش بدش میومد بعد ی آدم وسواسی هم هست دهنش پر از،فوش های رکیک و ..... جلو شوهرم برگشت بمن گفت سگ😔درحالیکه من واسه بچه ش از،پرستار هم نزدیکتر بودم تا دستشویی بچه ش رو میبردم میشستمش چون بچه ش رو دوست داشتم ولی دنیا بهم ثابت کرده خوبی به هیچکسی نیومده ب هیچکسسس

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻
ای جان ببین گهواره برقی و نی نی لالای ختما بگیر تا کارت سبک بشه شیرمایع اینفترینی از داروخونه بگیر ش ...

ممنونم عزيزم 

بچه دوممه 

گهواره برقي ني لاي لاي داره اما تشكي كه گفتي نه 

بچه اولم خيلي نااروم بود تا خود ٥ماهگي از گريه سياه ميشد دكترام نميفهميدن كوليكش اينقد سديده 

از بس حق حق ميكرد يكي ميگفت اسمه يكي يه چيز ديگه 

اين قطره هه از همون روزاي اول بدم ؟؟؟

2706