2733
2734

خودم تاثیری نداره فقطم در حد ظاهریه وخشکی پوسته اونم با مرطوب کننده ها اوکیه ولی در اینده و دانشگاه و پیدا کردن شغل و ازدواج و  ... نگرانم یکم

تحربیاتتونو بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه خیلی زخمات زیاد باشه رو جاهای مختلف شاید شاید آینده همسرت دوست نداشته باشه باید اول بهش بگی اینم نمی‌دونم که ارثی هم می‌تونه باشه یا نه اینم برای طرف مقابل مهمه.ولی شنیدم که با رژیم غذایی میشه کنترلش کرد

هیچی ببین تغذیه اتو درست کن بعد ترکیب روغن آرگان و چندگیاه مورال آپ برای خواهرم گرفتم راضیه و میموزا هم میزنه البته حواست باشه شامپوت فری سولفات باشه اللن خواهرم هم کارمنده هم ارشد داره هم متاهل

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
اگه خیلی زخمات زیاد باشه رو جاهای مختلف شاید شاید آینده همسرت دوست نداشته باشه باید اول بهش بگی اینم ...

اصلا هیچ زخمی ندارم فقط ی رده و وقتی مرتب مرطوبه معلوم نیس چندان واسه اینده شغلی و ... نگران ترم

هیچی ببین تغذیه اتو درست کن بعد ترکیب روغن آرگان و چندگیاه مورال آپ برای خواهرم گرفتم راضیه و میموزا ...

جسارتا ببخشید میپرسم دستشه؟

من در حد ی رده و اذیتمم نمیکنه زخمم نمیشه بچگیام خیلی زخم میشد و خون میومد الان درحدی ک مرطوبش کنم فقط ردش میمونه

برا خواهرتون کم رنگ تر نشده ؟من نسبت ب بچگیام کم رنک شده و قسمتیش داره محو میشه حس میکنم وقتایی ک استرس میگیدم و عصبی میشم خشک میشه و پوست پوستی میشه

هیچی. به رعایت یه رژیم غذایی راحت کنترل میشه 

مثلا چطور ،چیا باید مصرف کرد 

حس میکنم وقتایی ک استرس دارم یا عصبی میشم شدیدتره 

منم در حد رده  و هر چی بزرگتر میشم انگار داره محو میشه و پوستم شفاف و نازک میشه ولی خودم دوست ندارم

مثلا چطور ،چیا باید مصرف کرد  حس میکنم وقتایی ک استرس دارم یا عصبی میشم شدیدتره  منم در ...

بله استرس هم تاثیر مستقیم داره. ببین دکتر بپرس بهت میگه. مثلا گوجه و صیفی های دونه دار خوب نیست یه سری ادویه ها خوب نیست

مثلا معلم ،پرستار،حسابدار فرقی نمیکنه اصلا تاثیر داره ؟

ببین بیماری که مسری نیست اصلا ولی اگه زخم دستات خیلی زیاد بود شاید تو معلمی یا پرستاری گیر میدادن اما تو میگی مشکلی نیست و فقط در حد خشکیه

چی استفاده میکنید  من بتامتازون از بچگیم تا الان استفاده کردم  برا شما مادر زادی بوده ؟

کلوبتازول

از وقتی یادم میاد داشتم

تقریبا ۸سالگی انگار 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706