2752
2734

درک نکردم یعنی چی میگی سالمه یا نه بعد طرف جواب دادنی دیگه پیام نمیدی 😐😐

من خود واقعیمم نمیتونم جلوت فیلم بازی کنم

خب از خرید پشیمون میشه 🤔 ساده‌اس

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ی گوشی گذاشتم دیوار دهنم سرویس شد اخرش نخریدن 

بیشتر مزاحم و اعصاب خورد کنن منم دیروز یه دختره خواست ازم گوشی بخره دهنم رو سرویس کرد ج تهشم نخرید 😑😑😑

خب چرا پشیمون میشه؟مگه قبل پیام دادن فکر نکرده بود 🤔🤔

گاها ب چشم میخوره یه چیزی قیمتش خوبه ، یا مثلا نوعه میگی بذار بپرسم و فلان

بعد میبینی اصلا لازمش نداری ، یا حتی خرجای مهمتر داری..

دیر جواب دادن هم که جای خود داره

من خودم قصدم خرید کتاب بود برا امتحانم خیلیم عجله داشتم و بهش گفتم که واریز میکنم همین امروز ارسال کن ، گفت باشه ، گفتم شماره کارت بذار

وقتی جوابشو فردا داد من خریده بودم دیگه.. چون عجله داشتم

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
دیوار ک خراب شده کلا یا کفشع وجاکفشی یا شورته وهرزگی قیمتام سربه فلک کشیده یام یه مشت گدای پاپتی&nb ...

بابا آگهی کفش میذاری هشتصد ها منحرف جنسی بهت پیشنهاد. رابطه میدن

گاها ب چشم میخوره یه چیزی قیمتش خوبه ، یا مثلا نوعه میگی بذار بپرسم و فلان بعد میبینی اصلا لازمش ند ...

آها نه اتفاقا من همون لحظه که پیام داد جوابشو دادم