2733
2734
عنوان

بالاخره به همسر سابقم پیام دادم ولی استرس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 53082 بازدید | 388 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو این سال ها یاد پسرت بودی؟ منم دوماهه بچه هامو ندیدم و هرروزم گریست. فکر میکنم دیگه زندگی برام تمو ...

تو این سالها همش تو فکرش بودم و هر وقت بچه ای رو با مادرش می دیدم حسرت میخوردم تو دلم آتیش بود

به ظاهر بیخیال شده بودم ولی تو دلم آتیش بود و هیچوقت نتونستم بیخیال پسرم بشم 

وقتی اتفاقی چند روز پیش تو حرم دیدمش داغ دلم بیشتر شد و تصمیم گرفتم وکیل بگیرم و قانونی اقدام کنم ولی یکی از کاربرها خدا خیرش بده بهم گفت به همسر سابقت پیام بده ببین چی میگه اگه اجازه داد زودتر بچتو می بینی. خب الانم قراره بچمو بیاره پارک من ببینمش البته اگه سرکارم نذاشته باشه.

عزیزم من کاملا درکت میکنم منم مث شما یک مادرم دقیقا منم اوایل همین حس و حال شما رو شایدم بدتر از شما بودم چون خودکشی کردم هر روز کارم گریه و زاری بود و میرفتم التماس همسر سابقم و خانوادش میکردم ولی هیچوقت نذاشتن بچمو ببینم برعکس بهم کلی بی احترامی هم میکردن ولی خب الان بعد ۳ سال راضی شد ک بچمو بیاره ببینم

مطمئن باش الان اولشه لج و لجبازی زیاده یه مدت بگذره کوتاه میاد و بچه هاتو میبینی من مطمئنم عزیزم

کوچیک اون بالایی باش همه جا بزرگت میکنه
یه خوراکی خوشمزه و کوچیکی درست کن که رفتی اونجا با همسر سابقت و فرزندت بخورید یه پیک نیک کوچیک بشه&n ...

باشه گلم حتما این کارو میکنم عزیزم 

منم احساس کردم همسرت قصد برگشت بهت رو داره  امیدوارم همین باشه خبرشو به منم بده برات دعاکردم

ممنونم ک دعا کردی عزیزم 

انشاالله فردا برم و برگردم میام تعریف میکنم تو همین تاپیک یا تاپیک جدید حتما تگت میکنم

تو این سالها همش تو فکرش بودم و هر وقت بچه ای رو با مادرش می دیدم حسرت میخوردم تو دلم آتیش بود به ظ ...

من جدا نشدم. اما قهرم دوماهه خونه بابامم. اگه بخوام از آزار و اذیتاش بگم برات میبینی که دلیلی که جدا شدی شاید هیچ دلیل محکمی نبوده

من شوهرم دست بزن داره

بددهنه فحشای هرزه ب خودمو خانوادم میده

قرص اعتیاد مصرف میکنه

خیانت میکنه

بار آخری که خیانت کرد یه سالو نیم پیش بود من ک فهمیدم گفت گردنم کلفته میکنم

دیگه تصمیم گرفتم بخاطر بچه هام دنبالشو نگیرم و کاری ب کارش نداشته باشم اما بهش گفتم برات تلافی میکنم

من تلافی کردم و اون فهمید برا همین الان حاضر به آشتی نیس

اما میدونی جالب چیه

ک وقتی رفتم مدرسه ی دخترم ببینمش گفت دوست بابا میاد خونه میریم بیرون

حالا دوست بابا کیه؟ همون زن خونه خراب کنی که یه سالو نیم پیش فهمیدم باهمن

ولی من بخاطر بچه هام دلم میخواد کاش بشه یه فرصتی بدیم و از اول شروع کنیم. دقیقا الان هر بچه ای رو میبینم

یعنی هر مادر و بچه ای رو میبینم دلم آتیش میگیره

ممنونم ک دعا کردی عزیزم  انشاالله فردا برم و برگردم میام تعریف میکنم تو همین تاپیک یا تاپیک جد ...

اسی منم تگ کن

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  حالم خوب نیست میخوام خودم خودمو نجات بدم برام دعا کنید🙏🏼🙏🏼
من جدا نشدم. اما قهرم دوماهه خونه بابامم. اگه بخوام از آزار و اذیتاش بگم برات میبینی که دلیلی که جدا ...

خدا خودش کمکت کنه عزیزم 

و ریشه تمام زن های خونه خراب کن رو خشک کنه با این ک میدونه طرف متاهله ولی بازم وارد رابطه میشه 

کاش عزیزم همون یک سال و نیم پیش مشکلت رو با مشاور و روانشناس مطرح میکردی و حل میشد

انشاالله خدا برات بسازه و بچها تو واست حفظ کنه

2706