2752
2734
عنوان

مامانای ک بچه شوم متولد ۹۸ بیاین

113 بازدید | 8 پست

دوقلوهام نیمه دوم ۹۸ هستن

کی باید برن پیش دبستانی؟

بعد الات شهریه ها چجوریه؟برای دوقلو ها باید ۲تا شهریه بدیم؟

مادر یه عدد دوقلو دختر.👭..آقایون سایت درخواست و نظر نذارن مچکرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من داداشم نیمه ی اول 97 هست امسال پیش دبستانیشو تموم کرد انشالله میره اول بله باید دوتا شهریه بدین ...

موفق باشه گل پسر😘

پاییز ۱۴۰۴ انشالله بایدبرن پیش.امسال یکی بهم گف پیش دبستانی ده تومن داده.یکی هم گف مدرسه غیرانتفاعی ...

بعد شهریه هارو یک جا میگیرن؟

من چجور مال دوتارو بدم هی💔💔💔

بعد شهریه هارو یک جا میگیرن؟ من چجور مال دوتارو بدم هی💔💔💔

مدارس دولتی هم هستن شهریه شون کمتره.فک کنم پارسال چهارتومن بود اول دوتومن گرفتن بقیه قسطی.پیش دبستانی فعلا اجباری نیست.

مدارس دولتی هم هستن شهریه شون کمتره.فک کنم پارسال چهارتومن بود اول دوتومن گرفتن بقیه قسطی.پیش دبستان ...

مدرسه باشه خیلی خوبه خداییش ماش مدرسه ها بنویسن من توانایی پرداخت شهریه های غیردولتی رو ندارم واقعا

مدرسه باشه خیلی خوبه خداییش ماش مدرسه ها بنویسن من توانایی پرداخت شهریه های غیردولتی رو ندارم واقعا

مینویسن.حالا بچه های شما یه سال فرصت دارن.سال آینده از اسفند تا آخراردیبهشت وقت داری ببری سنجش از اواخرخرداد مدارسی که پیش دارن ثبت نام میکنن.