2733
2734

دختره تازه دانشجوی سال اول دندانپزشکی بهشتیه 

وسط شهر زندگی میکنن باباشم پولدار نیست 

ولی یه اقازاده اومده خواستگاریش ازاینا که عمارت دارن تو بالاشهر و باستی هیلز و راننده شخصی 

دختره هم جواب نمیده بهمون ولی چرا واقعاااا 

مهندسی برق*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما در خور خودش دیده رفته‌ خواستگاریش

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
چونکه کسی که غنیه پول پدر زنش به چه کارش میاد فقط کافیه دختره خوشگل و باشخصیت و چشم گشنه نباشه

خب منم همین و میگم ولی دوستان میگن اقازاده ها دنبال پدرزن قدرتمند و ثروتمندن 

مهندسی برق*

دختر دندونپزشکه خب 

اگه قیافه و اخلاقش هم اوکی باشه چرا که نه

در کل شانس خیلی مهمه

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

واژه آقا زاده الان برای فرزندان مقامات سیاسی و صاحبین قدرت استفاده میشه

لزوما هر کسی پولدار باشه بهش نمی گن آقازاده

اگر ایشون صرفا فرزند یه ادم پولدار غیر سیاسی هست احتمالا ملاک های دیگه ای غیر از پولدار بودن براشون مهمه

مثل تحصیلات این دختر خانم 

2706