2733
2734

من وزنم الان خوبه ولی دیگه چاقتر نباید بشم البته الانم ۴ ۵ کیلو کم کنم بهتره

چیکارکنم وزنم بالاتر نره؟وعده های غذایی رو کامل بخورم یا مثلا شام نخورم؟چه غذاهایی رو کمتر بخورم؟

شماها چجوری رعایت میکنید که چاق نشید؟

برخلاف  این نظریه غلط شب نخور ما تو طب سنتی خوندیم

نهار بلغم و زیاد میکنه و بیشترین چاقی مربوط به نهاره

اکثرا هم باعث میشه شکم دربیاریم

نهار و سبک بخور

شام و صبحانه مفصل بخور 

جز تو هر درست دیگری اشتباه است..
برخلاف  این نظریه غلط شب نخور ما تو طب سنتی خوندیم نهار بلغم و زیاد میکنه و بیشترین چاقی مربوط ...

چقدر جالب،حالا من صبحانه خوب،ناهار معمولی و شام سبک و زود خوردن رو جواب گرفتم،این توصیه شما برای همه صدق میکنه؟؟ینی اسی کاری که گفتین رو انجام بده وزن پایین میاد؟؟

با من یک ایرانی ام و به ایرانی بودنم افتخار میکنم،روز مرد و‌جوانمردی: زادروز کوروش کبیر،روز زن: زاد روز دختر کوروش کبیر و اولین دریاسالار زن جهان،روز پسر زاد روز کمبوجیه پسر کوروش کبیر و از پادشاهان هخامنشی،من یک ایرانی ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر جالب،حالا من صبحانه خوب،ناهار معمولی و شام سبک و زود خوردن رو جواب گرفتم،این توصیه شما برای همه ...

بله منم از این روش نتیجه گرفتم

جز تو هر درست دیگری اشتباه است..