2752
2734

مادرم از نظر مالی کم و بیش بخاطر حرف مردم هم که شده هوامو داره اما تبعیض شدید میذاره بین من و خواهرم در حدی ک من مجرد بودم میگفت شهریه و خرجیت ب ما ربطی نداره برو سر کار اما واس خواهرم کاملا برعکسه ....این به کنار الان من باردارم دیروز فهمیدم خواهر بی شعور بی درکم از دوستش که آبله داشته آبله گرفته ب ماهم نگفته چیزی ...من بیچاره از استرس رفتم دنبال دکتر و فلان که نکنه خطری باشه ..بعد بهش زنگ زدم گفتم خواهر تو ک میدونی ی نفر مریضه و خواهر باردار داری نباید بری طرفش حدقل ب من بگو من نیام خونتون .... اقا این سلیطه رفته هر چی از دهنش درومده ب مامانم گفته که شما ب من چیکار دارید و فلان ...مامانم هم ب جای اینکه طرف منو بگیره زنگ زده ب من میتوپه ...تهشم میگه چرا این بچه رو ناراحت میکنی ،😏 وای نمیدونید دنبا رو سرم خراب شد برگشته میگه ازین به بعد بچت ب دنیا بیاد میخای این کارارو کنی....؟؟؟ یعنی ناراحتی خواهرم از جون من و بچم براش خیلی مهمتره ...برگششته میگه دیگه با من کاری نداشته باش ....

مامان یه دخمل گوگولی

ی مدت کلااا نه بهشون زنگ بزن نه بروو خونه شوون تا وقتی ک خودشون زنگ زدن بهت 

بعدش ب شوهرت هم نگوو جریاان رو بگوو خواهرم ابله گرفته نمیریم خونه شوون تا ی مدت 

پسرم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی مدت کلااا نه بهشون زنگ بزن نه بروو خونه شوون تا وقتی ک خودشون زنگ زدن بهت  بعدش ب شوهرت هم ن ...

زنگ نزدم خودش دیشب زنگ زد مامانم ولی جوابشو ندادم بعد زنگ زده به شوهرم همه چیو گفته 

مامان یه دخمل گوگولی

منم بودم ناراحت میشدم ولی برخورد مادرت اشتباه توام سیاست نداری! 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
قطع رابطه نمیکنم ولی خونشونم نمیرم و ازش کمکی نمیگیرم چه مالی چه معنوی خودش اگ خواست بیاد.

همیشه خودش خواسته اگه کمکی کرده از طرفی بابام همش ب زور میگه بیا خونمون من نمیدونم واقعا چ خاکی تو سرم کنم

مامان یه دخمل گوگولی
زنگ نزدم خودش دیشب زنگ زد مامانم ولی جوابشو ندادم بعد زنگ زده به شوهرم همه چیو گفته 

چ بد 

حالااا ی مدت کلااا نروو تا خودشون بیاان دنبالت حتی اگه شده ی سال 

پسرم   

واقعا درک خواهرت پایینه،چند سالشه

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
2706