2733
2734
عنوان

چطور با شوق و انگیزه درس میخونین؟

107 بازدید | 17 پست

خدایی یه عده هستن در روز ۱۰ ساعت درس میخونن😐 دلم میخواد بدونم رازشون چیه که خسته نمیشن...

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تا حالا بیشتر از چهار ساعت نخوندم الان هم دکترا میخونم خیلی هم درسم خوبه بنظرم اونا اصلا مفید نمی ...

به سلامتی 😍

میتونم بپرسم شیوه مطالعتون چطوریه؟ و اینکه دکترای چه رشته ای هستید؟

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
من تا حالا بیشتر از چهار ساعت نخوندم الان هم دکترا میخونم خیلی هم درسم خوبه بنظرم اونا اصلا مفید نمی ...

اره دقیقا موافقم..مخصوصا اونایی که ۱۰ دوازده ساعت درس میخونن واسه پزشکی ولی قبول نمیشن..اونا فقط کار اضافی میکشن از خودشون مطالعشون مفید نیست

به سلامتی 😍 میتونم بپرسم شیوه مطالعتون چطوریه؟ و اینکه دکترای چه رشته ای هستید؟

در مورد رشته و اینا پی وی لطفاً بپرس چون من همش استرس شناسایی دارم. من فقط میخونم به هیچی هم فکر نمیکنم. البته دفتر برنامه ریزی دارم

اره دقیقا موافقم..مخصوصا اونایی که ۱۰ دوازده ساعت درس میخونن واسه پزشکی ولی قبول نمیشن..اونا فقط کار ...

برادرم کل روز تو اتاق بود درس میخوند رتبه اش شد ۵۰ هزار. من یا روزی ۴.۵ ساعت دو رقمی. بنظرم مفید و با برنامه و دایمی بودن مهمه. آدم باهوشی هم نیستم هوشم معمولیه

2706