2733
2734
عنوان

احساسات من راجب دوست پسرم

264 بازدید | 29 پست

تازه دوست شدیم 

البته هنوز اوکی قطعی رو ندادیم به همدیگه ...

اینه که برای اولین بار وقتی قیافه شو دیدم خیلی ب دلم ننشت ولی وقتی پیششم خیلی محبت میکنه 

باعث میشه خوشگل تر به نظرم بیاد 

اخلاقش خوبه همه چیزو بهم میگه مهربونه کاریه خانواده پولداری داره خیلی ازم تعریف میکنه میگه بهتر از تو برای من نیست 

ولی حس مرد بودنش رو خیلی بهم منتقل نمیکنه ؛ اینو بهش گفتم  ؛ بهش گفتم تو جلوی من ضعف داری ...

البته تو دعوا گفتم اینو 

خودش میگفت من پیش تو اینجوری میشم من ضعیف نیستم 🙂

خیلی هم بیبی فیسه 😂

یه چیز دیگه هم بگم که بهم گفتیم هدفمون ازدواج کردنه ...

دوستش دارما ولی حس میکنم برای من کافی نیست 

بازم سوالی داشتید بپرسید جواب بدم 

مهمه برام این تاپیک 

Love

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مثلاً باید چی کار کنه که حس مرد بودنش به شما منتقل بشه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
الان که این حس داری ازدواج کنی بیشتر نقص هاشو میبینی

اخه وقتی باهم بیرون میریم خوشم میاد ازش 😂

والی راستش وقتی فیلماشو میبینم میگم من روم میشه اینو معرفی کنم به دیگران ؟🙃

فقط به خاطر اینکه عین ۱۸ ساله هاست  

۲۸ سالشه

Love

ب کسی ک روز اول بهت ابراز علاقه و محبت میکنه فرار کن

برای جذبه فیلمشونه پسرا تا کسیو نشناسن تا باهاش خاطره نسارن تا نبینن ادم زندگیشونه عاشقشون نمیشن مثل ما نیستن عاشق شن بعد حرف بزننن 

جان جدتون کاری با کاربریم نداشته باشین با شماره شوهر خالم اومدم دیگ باتشکر
ب کسی ک روز اول بهت ابراز علاقه و محبت میکنه فرار کن برای جذبه فیلمشونه پسرا تا کسیو نشناسن تا باها ...

اینا رو خودمم میدونم 

اونم خودش میگه دوستت دارم ولی عاشقت نیستم و این جور حرفا 

فعلا ک داریم اشنا میشیم

Love
اینا رو خودمم میدونم  اونم خودش میگه دوستت دارم ولی عاشقت نیستم و این جور حرفا  فعلا ک د ...

درسته ولی حتی دوست دارم  هم موقش نیست احساسات واقعی بعد ۶ ماه نمایان میشن کسی ک روز اول ابراز علاقه الکی میکنه حسی بهت نداره مطمئن باش فقط برای جذبت و گول زدن دختر اینطور میگن

جان جدتون کاری با کاربریم نداشته باشین با شماره شوهر خالم اومدم دیگ باتشکر
2706