2733
2734
عنوان

بچه ها کمک برای زایمانم میخوام🥺

486 بازدید | 56 پست

بچه ها من توی یه شهر غریبم. برای زایمان موندم چه کنم‌.بمونم خونه خودم مادرم بیاد پیشم همسرم میگه مادر من و خواهرمم بیان.خواهرشوهرم مجرده و همسن مادرمه با مادرم مشکل داره.بد دهنه.مادرمنم زودرنج.استرس دعوای اینارو دارم.تازه اختلافات گذشته و دعوای قبلی کمرنگ شده.ولی هندز از هم کینه دارن

از طرفی برم شهرستان پیش مادرم نمیدونم دکتر اونجا قبولم میکنه یا نه.اصلا درسته ماه اخر برم اونجا بمونم ؟ 

شما بودین چی میکردین؟

به شوهرمم میگم خواهرت نیاد میگه بخواد بیاد چطور بگم نیا

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آدم زایمان میکنه، باید آرامش کامل داشته باشه چون از نظر روحی و جسمی، تحت فشاره

من جای شما بودم، خودم به یه زبونی به خواهر شوهرم می گفتم که نیاد راستش

میشه برای اینکه یه ازدواج موفق داشته باشم، صلوات بفرستید؟!🙏🏻🫶✨هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️

چقد بعضیا بی منطقن! خب مادرشوهرت و خواهرشوهرت بیاد اونجا ک چی مثلا؟! بخوره بخابه؟ خب بگو باهاشون راحت نیستم

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

بگو مگه خواهرت تجربه داره از زن زائو وبچه کوچیک؟

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

اگه نتونستی بری بگو مادرت نیاد مادر شوهر و خواهر شوهر بیان جمع و جورت کنن بعد که رفتن بیان به شوهرت بگو حالا که اینا هستن به من برسن وقتی رفتن مامانم میاد که مدت نگهداری هم طولانی تر بشه  اتفاقا بهترم میشه 

و اینو بدون هر کار کنی این مدل خانواده شوهر حرص میخوره 

اینا بیان توقع دارن مامانت ازشون پذیرایی هم بکنه و خودشون نیش و کنایه هم بزنن 

خلاصه اهصابت ساییده میشه پس نیان که نقششون نقش بر اب بشه

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..

از من ب تو نصیحت نکن من سر زایمانم پنج سال پیش بی احترامی هایی اتفاق افتاد که هنوز ادامه داره

پاشو برو خونه مادرت یا حتی شده پرستار بگیر ولی نذار بی حرمتی بشه چون افسردگی یعدش دیگه ول کنت نیست💔

اگه نتونستی بری بگو مادرت نیاد مادر شوهر و خواهر شوهر بیان جمع و جورت کنن بعد که رفتن بیان به شوهرت ...

خدایی با حرفات خیلی موافقم خوب شناختی

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت  
2706