2752
2734

تعلیق شدم 

اما من میخوام ی کار کنی تا ابد کسی نتونه از تعلیقی دربیارتم چون کل زندگی شخصیمو توش گفتم 

لطفا ی کار کن دیگه هی جوره باز نشههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@niniyar_5    

سلام هر کس شماره رو بده ازاد میکنن

میتونین تو تماس با ما درخواست بدین فعالش کنن و شماره رو تغییر بدین اما اگر بخوایین دوباره لغوش کنین با روش جدید لغو میشه

@niniyar_5    

@niniyar_3    

استارتر درخواستی دارن ازتون

𝑺𝒐𝒎𝒓𝒕𝒊𝒎𝒆𝒔 𝒊𝒕 𝒕𝒂𝒌𝒆𝒔 𝒕𝒉𝒆 𝒘𝒐𝒓𝒔𝒕 𝒑𝒂𝒊𝒏 𝒕𝒐 𝒃𝒓𝒊𝒏𝒈 𝒂𝒃𝒐𝒖𝒕 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆𝒔𝒕 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒈𝒆.  :)✨️🪐_https://abzarek.ir/service-p/msg/1884722_

والا من یه خط دارم ۶ سال پیش تعلیق شدم هنوز هم تعلیقه😐

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
اگه به روش قبله که نگران نباشید  فقط بپرسید از نیتی یار که پیام تولد میره برای زنداداشتون یا ن ...

اره میره

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

عزیزم نمیشه پیام تبریک و تولد براش میره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
سلام هر کس شماره رو بده ازاد میکنن میتونین تو تماس با ما درخواست بدین فعالش کنن و شماره رو تغییر بد ...

روش جدید با قدیم چ فرقی داره؟؟؟

من دو سه تا کاربری داشتم. چهار سال پیش ترکوندم 

سلام هر کس شماره رو بده ازاد میکنن میتونین تو تماس با ما درخواست بدین فعالش کنن و شماره رو تغییر بد ...

سلام من ی کاربری دارم ولی رمزش یادم رفته امکان تغییر رمز وجود داره الان؟اخه قبلا نمیشد تغییر داد رمز عبور رو

ن واسه من نمیاد 

عزیزم برای همه کاربران رفته و میره ها مطمئنی ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ای وای ن ب روش جدید بشه که بدبخت میشممممم

الان شماره باید جدید باشه نمیشه این شماره مو بزنم🥲🥲

من الان ن نام کاربریمو حفظم ن رمزمو خط هم که دست زنداداشمه چیکار کنم پس 

نمیخوامم پیام بره کاملا با نی نی سایت آشناست🥲🥲

2706