2733
2734

سه ساله از هر دری که فکر برام داره بدبختی میاد همش بد بیاری هم غم غصه بخدا دیگه کم آوردم نمی‌دونم حتی برای کدوم بدیختیم غصه بخورم هی میگه درست میشه خدا بزرگه ولی درست که نمیشه هیچ بدتر میشه باز دوباره یه بدبختی دیگه هم میاد اصلا درمونده شدم 😭😭😭 من از مرگ میترسم خیلی ولی میگم بلاخره که تجریش میکنم پس همین الان بمیرم بهتر از اینه که کلی درد بکشم بعد بمیرم ولم میخواد بمیرم خسته شدم دیگه متشکریم نمیکنما همیشه میگم خدایا هرچی تو میخوای الان هم همینو میگم ولی ته دلم مرگ میخواد بخدا دیگه کم آوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی منم در بدترین حالتم

الان یه کور سو امید زده دلم 

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

الان چند ساله پشت هم درگیر بدبدختی ام ، دیگه ام فکر نمی کنم قرار باشه مشکلاتم حل بشه کلا نا امید شدم 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
همیشه همینه هر‌وقت زندگیت طوفانی شد بدون بعدش قراره همه چی عالی بشه یه وقتایی طوفان میاد که همه چی ...

بخدا انقد همه چی بهم ریخته شده من اصلا مغزم نمی‌کشه بعضی شب انقد سرم درد میگیره قلبم درد میگیره با خودم میگم تا فردا دیگه سکته میکنم 😭😭

الان چند ساله پشت هم درگیر بدبدختی ام ، دیگه ام فکر نمی کنم قرار باشه مشکلاتم حل بشه کلا نا امید شدم ...

منم سه ساله درگیرم اونم نه یه مشکل هزارتا مشکل دارم کم که نمیشن هیچ بیشتر هم میشن نمی‌دونم برا کدوم غصه بخورم بس که زیادن یه وقتایی همشون رو دلم غمباد میشه حس میکنم می‌خوام دق کنم 

بخدا انقد همه چی بهم ریخته شده من اصلا مغزم نمی‌کشه بعضی شب انقد سرم درد میگیره قلبم درد میگیره با خ ...

دوست قشنگم یه ذکر گذاشتم تو تاتیپکام حتما استفاده کن مطمئنم نتیجه میگیری

منم سه ساله درگیرم اونم نه یه مشکل هزارتا مشکل دارم کم که نمیشن هیچ بیشتر هم میشن نمی‌دونم برا کدوم ...

الهی درکت میکنم خیلی سخته واقعا 💔🤦🏻‍♀️

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2706