2733
2734

گیر داده ک الا و بلا باید ۵ نفر از خانما ساقدوش باشن

هر چی میگم عزیزم من هم جنسامو میشناسم قبول نمیکنن لباساشون همرنگ بخرن میگه نه باید باهم کنار بیان

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂 خب بگو ٥تا مرد ديگه مياريم😂😂😂😂

یعنی کلا مرد باشن؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
بگو خودت قانعشون کن قبول هم نکردن لباس ست بخر براشون

حداقل ۱۴_۱۵تومن لباساشون میشه

به شوهرت چه ربطی داره. خودش باید هزینه ۵دست لباسو ارایشو مدل مو رو بده اینارومیدونه؟ حداقل25ملیون آب ...

ارایش؟

کوتاه بیا بابا😂

لباس بالاخره میگنجه ولی ارایش مگه ادم عروسی خانوادش میره ارایشگاه نمیخواد بره ک داماد هزینشو بده

😂 نه بابا واسه شوخي گفتم خب اونا راضي نميشن كه لباس همرنگ بپوشن بايد حاليشون كني كه ساقدوش هست ...

اونا راضی نمیشن لباس ی رنگ بخرن ولی شوهرم پولشو بده راضی میشن

ارایش؟ کوتاه بیا بابا😂 لباس بالاخره میگنجه ولی ارایش مگه ادم عروسی خانوادش میره ارایشگاه نمیخواد ...

من تو چندتامورد دیدم ساقدوش باعروس میرفت سالن حاضرمیشد. حداقل یه رقص ۵نفرع هم طراحی کن براشون

با من بحث نکنید تواین تورم عصاب ندارم

حالا واجبه ساقدوش داشته باشه مراسم

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
حالا واجبه ساقدوش داشته باشه مراسم

من اصلا کاری ندارم

فقط ی سری چیزا اولویتمن اونا رو در نظر میگیرم

2706