2752
2734
عنوان

یادمون نره که..............

100 بازدید | 4 پست

اگه کسی رو می بخشید و با گذشت زندگی می کنید یعنی شما آیینه خدا هستید و نه تنها چیزی رو از دست نمیدید بلکه همه چیز به دست میارید...چون این وجودِ شماست که به زندگی اَرزش می بخشه و توی دنیا چیزی جز بخشش و گذشت و عشق و محبت جواب نمیده...مهم نیست که طرف مقابلمون کی هست مهم اینه که ما چقدر گذشت و بخشش داریم...

بر زمین افتاد شمشیرت ولی چون جنگ بود

بر تو می‌شد زخم‌ها زد، بر من اما ننگ بود

یه دلیل دارم ک نبخشیدم ینفرو

فقد اینکه یکبار دیگه بتونم ببینمش اون دنیا بعدش، بخدا میبخشم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون تاپیک نوشتم اونجا ولی قفل شد 

چقدر عالی صحبت کردین درسته 

حکمت هر چیز رو خدا بهتر میداند و ما نمی‌دونیم! 

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا 🤲

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
اون تاپیک نوشتم اونجا ولی قفل شد  چقدر عالی صحبت کردین درسته  حکمت هر چیز رو خدا بهتر می ...

بله پشت تموم اِتفاقات دنیا یک خِیر بسیار زیادی وجود داره...شاید به ظاهر جنگ و خشونت و درد و اهانت و فقر باشه اما درباطنِ همین اِتفاقات چنان خِیر و هدف بالا و زیبایی هست که ما از آن بیخبریم چون تموم عالم فقط در دست خداست و جز خدا چیز دیگه ای نیست که بخواد بَد باشه پس نگرانِ هیچ چیزی نباشید و با عشق و شادی زندگی کنید...

قَالَ إِنِّي أَعْلَمُ مَا لَا تَعْلَمُونَ وَلِلَّهِ عَاقِبَةُ الْأُمُورِ
گفت: من حقایقی میدانم كه شما نمى‌دانيد و عاقبت همه ی کار ها به دست خداست..