2733
2734
عنوان

لیست کارایی ک انجام میدین🤪

359 بازدید | 32 پست

خانما مثلا برنامه غذایی یا لیست کارایی ک انجام میدینو ب اشتراک بزارین ما تنبلا هم انگیزه بگیریم😂

غیر ازاین لطفا مزه نپرونید

او،قندِ روزهایِ تلخِ مَـن است...!❤️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لیست همه رو ‌من میگم

همه ورزش میکنن

کتاب میخونن

پادکست گوش میدن

زبان میخونن

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

روتین روزانه امو میگم مجردم لیست غذایی نذارم 😅

دانشگاه، قیل کلاس گاهی مرور 

روتین پوست 

زبان روتین وار میخونم 

کارای خونه میکنم 

آپدیت مجازی برای کارم گرفتم گاهی اون نگاه میکنم 

همین  🫠

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

اصولا برنامه ریزی ندارم و آخرش عین خر تو گل میمونم

دو روزم هست هیچی نخوردم تقریبا و نمیتونم بخورم و نمیدونم چرا

هییی

هی خدا دلم گرفته گله دارم...                                                                            عین کفتر غریبی که جا نداره.....                      شا پرشو شکستن و هی بی قراره.....                                                              حسی به پرواز نداره؛دلشوره داره....
لیست کارایی که انجام میدیم یعنی چی؟ هر لیستی؟ کارای روزمره

فقط کارای روز مره منظورم تمیزی و نظافت و پخت و پز و ترفند و اینجور چیزا

او،قندِ روزهایِ تلخِ مَـن است...!❤️✨

ای جانم    ازصب پاشدنی ب فکر شکمم ک چی بپزم چی ب بچه ها بپزم    صبونه تموم شد کار خونه  بعد ناهار  بعد ناهار باز کار خونه  حموم   رسیدن ب سرووضع  دلتنگی داشته باشم  یکم گریه    نگاکردن ب آسمون حرفیدن باخدا      بعدش دم عصر باز شامو کارای بعد شام     بعدشم خوندنه دعای فجر س بار    بعدم خاب  ب امید خدا      

من کارای خانومانه نمیکنم ولی خب میگم لیست کارام 

درس میخونم گوشی ور میرم میخابم رمانم مینویسم نقاشیم میکشم فیلم میبینم همینام سخته هاااا مثلن درس ک میساعه گوشی سردرد رمان نوشتن دست درد نقاشیم خوفه اشپزیم بلد نیسدممم ی نیمرو بلد بودم  اونم بخازر گندکاری چن روز پیشم دیگ درست نمیکنم😒

2706