2733
2734
عنوان

چکار کنم شوهرم بره دادخواست طلاق بزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 25 پست
شوهر من اختلال شخصیت داره همیشه میگه بیا بریم طلاق بگیریم تا منو کنترل کنه همونطوری که خودش میخواد. ...

شوهر منم همینه هی میگه طلاقت میدم ولی هیچ کاری نمیکنه هی سر هر بحثی میگه پاشو برو خونه بابات دیشب هم بهم گفت دوشب پشت هم مهمونی میدم گفتم نمیتونم گفت وظیفته نمیتونی برو خونه بابات 

خواهش زیر ۱۸ تو تاپیک شخصیم کامنت نزارن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهر منم همینه هی میگه طلاقت میدم ولی هیچ کاری نمیکنه هی سر هر بحثی میگه پاشو برو خونه بابات دیشب هم ...

این مردا ارزش زندگی کردن و عمر به پاشون گذاشتن ندارن چون زن رو یه برده میبیننو فقط خودشونو خواسته‌هاشونو میخوان

توکل به خدا🌿

مهر نفقه بزار اجرا مامور ببر جلو در خونه تو فشار باشه زود میره دادخواست طلاق میده...

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.
بیشعور که هست طلاق نمیده یعنی چی میشه؟ یعنی آخرش چی میشه؟ خب الان حاضر نیست خونه زندگی برای من تهی ...

خب نفقه نخوای مهریه هم نخوای، برای اون که ضرری نداره . همینجور بلاتکلیف میمونین

نه نمیخوام جدایی از طرف من باشه هم میخوام مهریه رو به بدترین وجه ممکن محکوم بشه هم میخوام بعدا خان ...

عشقم تو دادگاه مهریه حرف از طلاق زده نمیشه

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.
بیشعور که هست طلاق نمیده یعنی چی میشه؟ یعنی آخرش چی میشه؟ خب الان حاضر نیست خونه زندگی برای من تهی ...

چرا میخوای طلاق بگیری؟همون جور که بلاتکلیف گذاشت تو رو تو هم ریلکس به زندگیت برس ببین کی میاد دنبالت کی خسته میشه