2733
2734
عنوان

فولیکول 27 رو باید چیکار کرد؟

119 بازدید | 20 پست

دوستان من دیروز فولی 26 و 27 و 20 داشتم. وکترمم ازش پرسیدم چطوره؟ فقط گفت شکلشون خوب نیس. خب بگو کیست هست یا نه. اصلا دکترم جواب درستی به ادم نمیده. بخدا دیگه نمیدونم کجا برم دکتر خسته شدم. 

الان میترسم کیست شده باشه. من با لترو و سینال اف این شد فولی هام.بدون دارو سایزم اوکی بود

وقتی سایز فولی هات بدون دارو خوبه چرا باید این داروهای قوی بخوری

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

نه عزیزم فولیکول زیر سی کیست نیست بهتر بود بهت اچ سی جی میداد تا تخمک هات آزاد بشن و تبدیل به کیست نشن

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیدونم. انگار یه سیکلی هست که برا همه تجویز میکنن. حالا هر اختلالی میخواد تو داشته باشی.  خیل ...

عجیبه ...

من بعید میدونم چون من برای دوقلویی خواستم اقدام کنم دکتر دارو نداد گفت اصلا

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
نه عزیزم فولیکول زیر سی کیست نیست بهتر بود بهت اچ سی جی میداد تا تخمک هات آزاد بشن و تبدیل به کیست ن ...

بهم داد زدم. باز یه جا خوندم اچ سی جی باعث میشه فولی ها دیرتر یعنی 36 ساعت بعد ازاد شه و تو این زمان رشد میکنه ترسیدم دوباره

بهم داد زدم. باز یه جا خوندم اچ سی جی باعث میشه فولی ها دیرتر یعنی 36 ساعت بعد ازاد شه و تو این زمان ...

نگران نباش اگر رشد هم بکنه روزی دومیل بیشتر رشد نمیکنه بعدشم ۲۴تا۳۶ساعت بعدشه ممکنه تا۲۴ساعت دیگه آزاد بشه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
نگران نباش اگر رشد هم بکنه روزی دومیل بیشتر رشد نمیکنه بعدشم ۲۴تا۳۶ساعت بعدشه ممکنه تا۲۴ساعت دیگه آز ...

آره گلم. میدونم خدا بخیر کنه. دلم نمیخواد دیگه هیچ دکتری برم. احتمالا داروها رو هم برا ماه بعد مصرف نکنم.

آره گلم. میدونم خدا بخیر کنه. دلم نمیخواد دیگه هیچ دکتری برم. احتمالا داروها رو هم برا ماه بعد مصرف ...

انشالله که زودتر نتیجه بگیری دفعه بعد به خاطر خود نینی بری دکتر نه به خاطر بچه دار شدن

ممنون گلم ولی دیگه دلم سرده. نه بچه میخوام نه دکتر. شد شد نشد به درک. 

حتما میشه خدا دست بنده هاشو خالی نمیذاره

فعلا واسه من خوب خالی گذاشته. غریب و بی کسم. کاش همسرم بود مرتب اقدام کنم. درگیر دکتر نشم

وقتی خدا بخواد با این شرایط هم میشه امیدوارم خدا به زودی با یه تودلی سورپرایزت کنه

2706