2733
2734

دیروز دیدم عکس یه دست خودش با دست ی دختر رو گذاشته رو پروفایلش .نامزد نکرده انگار دوست دخترشه ..با منم خودش اومد جلو گفت ازدواج بعد یکماه گفت نه به من زنگ بزن نه پیام بده در حالی که خودشو عاشق نشون میداد  گفت تو پسر عمت منو میشناسه نمیذاره با هم ازدواج کنیم.منم بلاکش کردم ..خیلی اعصابم خورد شد.هر چند ما اصلا بهم نمیخوردیم. من همینطور دهن باز موندم منظورش از عکس پروفایلش چیه .قبلا اصلا عکس پروفایلش رو عوض نمیکرد تو این ی هفته که با من تموم کرده دم به دیقه عکس عوض میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواستگار یعنی با دسته گل و شیرینی در خونه 

نه باهم دوست بودیم اون دوست پسر خواستگار نیست تفاوت دارن میخواستت میومد رسمی صیغه میکرد آشنا میشدید بد عقد چرا رفاقت کردی 

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 

یک: این شخص یک بچه سال هست

دو: وقتی یه پسر میگه فلانی مانع ازدواج ما هست یعنی من مانع ازدواج هستم و قصد ازدواج ندارم

سه: این شخص تعادل روانی نداره و با نیت الکی ازدواج جلو اومده پس جدی نگیر و به بلاک کردنش ادامه بده 

چهار: بازگشت مجدد به این جور افراد منع شده

خیلیا با دسته گل هم همین کارو میکنن

اونا دیگه مریضن همون نباشن بهتر اصلا نباید پشتشون ناراحتی کنید روزی صد بار بگید خداروشکر از بلا دورمون کردی

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست