2733
2734
عنوان

خانم ها هستید؟

176 بازدید | 19 پست

شوهرم دیروز جلوی جاری هام وقتی حرف از خواستگاریمون افتاد گفت کاش وام می‌شکست نمی اومدم خواستگاریش 

بعدش میگه من داشتم شوخی میکردم باهات 

از دیروز ناراحتم که چرا به جای محبت تو جمع با من این جوری برخورد میکنه

یادتونه وقتی نات کوین اومد،خیلیابابتش سودکردن؟۱ربات بنام تپ سواپ هست شبیه نات کوینه،تیک آبی داره و تحت حمایت SOLANAست،این کوین به شمااجازه میده باانجام کارای ساده،پاداشایی بگیرین که ممکنه درآینده ارزش بالایی پیدا کنن.می‌تونین ازاین لینک استفاده کنین

‏‪https://t.me/tapswap_mirror_bot?start=r_94259450‬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جوگیرن

شوهر منم بعضی وقتا ازین مسخره بازیا درمیاره درصورتیکه داماداش اهل محبت و احترام به خانماشون هستن

خواهرشوهرام هم ازین حرف شوهرم سو استفاده میکنن

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین خواهرم  کسی ک کمبود نداشته باشه صدرصد یکی رو درجمع تحقیر نمیکنه      پس حرفمو ب دل نگیر   شوهرت کمبود داره    چون اگ کمبود عقلی نداشت   تورو درجمع تحقیر نمیکرد ک هیچ  بلکه ارزشه تورو ارزش خودش میدونس و ب خودش اجازه نمیداد وجودشو تحقیر کنه   

متاسفانه خیلی مردا تو جمعا جوگیر میشن

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

والا نمی‌دونم چی بگم    تجربه ثابت کرده اگه ایراد آقایون رو نگیری تو رو عیب دار می‌کنن  نمیگم بزن دهنشو سرویس کن ولی حداقل تو خودت نریز و ناراحتیت درست ابراز کن   

2706