2733
2734
عنوان

خوشبحال اونایی که تهرانن و جاهای سردسیر

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من از قطب ایران ب شما

زیر دوتا پتو 

جوراب ب پا

ولکنید بابا هوا ن گرمش خوبه ن سردش

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

تهران سردسیر نیس

به وقت خودش گرماییی دارع که هلاک میکنه آدمو

یه جورایی ۴ فصل به حساب میاد

ولی اطراف تهران چرا قبول دارم یه جاهایی داره که تو تابستون باید با کاپشن برین

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
یه شهر خیلی گرمسیر از ایلام

شاید نخونید باور کنید ولی دیشب بخاری خونه ما برا خواب روشن بوده و پتو هم زدیم رو خودمون

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

تهرانم الان چون بهاره هواش خوبه صبرکن تابستون شه 

سردسیر اردبیله که تو تابساونم بری ارتفاعاتش باید کاپشن بپوشی  

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
2706