2752
2734
عنوان

چیکار کنم با این شوهرم...😭

360 بازدید | 22 پست

شوهرم منو اصلا آدم حساب نمیکنه نه ازم نظر میخواد نه مشورت هر کاری خودش بخواد میکنه امروز بهش میگم چرا میگه تو عقلت نمیرسه دخالت نکن بهش میگم تو حتی لباس عيدت با داداشت رفتی گفت تو سلیقه نداری از بس بهم بی توجه ای میکنه از زندگی سیر شدم باهاش حرفم بزنم داد میزنه میگه نرو رو مخم آروم چه تند جوابش اینه تو فهم نداری

ساعت به ساعت میگه تنبل بهم در حالی که کارای روزانه ام رو مرتب انجام میدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی رو دادی..اگه همون اول یبار دهنش صاف میکردی الان جرات نمیکرد چرت بگه

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

قهر بهترین راه من بود و در کنارش بی خیالی و تکیه کردن به خودت البته اگه بچه نداشتم و شرایطش بود جدایی و ترجیح میدادم ولی الان از ماه شهریور تا الان نهایتا یک ماه شاید باهم قهر نبودیم البته لیست خرید و بدونه سلام پیامک میکنم

نمیزاره کار کنم اصلا

تو پافشاری کن به هر دری بزن درس بخونی (راحته دیگه تو خونه وقتی خلوته بچه ام نداری راحتی)ازمون بدی معلم شی فکر کنم خانوادت ازت حمایت کنن 

باور کن هم خودت امید میگیری هم کمک می کنی به زندگی 

2706