2733
2734

منظورت شیر بریده؟؟

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اهااان ماست هنوز باید بمونه زیر مایه فوقش سه ساعت طول میکشه اما میگیره

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
برای پنیر باید شیر داغ باشه بعد بهش قرص پنیر یا سرکه بریزی تا بریده بشه  الان نمی‌دونم باز بشه ...

پنیرش چه پنیری میشه پنیر سفید لیقوان یا.. ؟ خوشمزه اس؟ 

ما با قرص عطاری چند بار درست کردیم خیلی خوب نشد

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
پنیرش چه پنیری میشه پنیر سفید لیقوان یا.. ؟ خوشمزه اس؟  ما با قرص عطاری چند بار درست کردیم خیل ...

هیچکدوم 

پنیرش تو مایه های پنیر محلی نمی‌دونم خوردین یا نه 

تقریبا مثل لاکتیکی میشه 

اینقدر خوشمزه میشه که دیگه از بیرون پنیر نمیخری 

چقدر قرص میزنی؟

من هم قرص میزنم هم سرکه 

هیچکدوم  پنیرش تو مایه های پنیر محلی نمی‌دونم خوردین یا نه  تقریبا مثل لاکتیکی میشه  ...

دوتاشو باهم میرنی؟ 

یه قرص بود نوشته بود یک قرص 10 لیتر شیر

ولی حجم پنیری که میداد بصرفه نبود یعنی با قیمت پنیرای بیرون برابری میکرد

بزار رو حرارت بجوشهتوش سرکه یا ابلیمو بریز بریده بریده شد بریز توپارچه تمیز یا توری نازک 

10 لیتر شیر مثلا چقدر پنیر میده؟ 

دوتاشو باهم میرنی؟  یه قرص بود نوشته بود یک قرص 10 لیتر شیر ولی حجم پنیری که میداد بصرفه نبود ...

بله درسته 

من با شیر پرچرب درست میکنم که قیمتش زیاده کیلو فکر کنم ۴۵ میگیره همسرم 

قرصش بنظرم ضعیفه مثلا نوشته یک چهارم خب خیلی کمه اصلا نمیبنده 

من سرکه هم میزنم و میزارم بمونه 

از لحاظ به صرفه بودن که پنیر سفید صبحانه ارزونتر از پنیر خونگیه ولی خب این خوشمزه س و دیگه می‌دونی کیفیتش چطوره خودت درست کردی 

بله درسته  من با شیر پرچرب درست میکنم که قیمتش زیاده کیلو فکر کنم ۴۵ میگیره همسرم  قرصش ...

اینبار با سرکه امتحان میکنم

دستورشو ببین درست میگم؟ 

شیر میذاریم میجوشه حین جوشیدن بهش چقدر سرکه میریزیم؟ 

همون لحظه خاموش میکنیم؟ 

نمک کی میریزیم؟ 

اینبار با سرکه امتحان میکنم دستورشو ببین درست میگم؟  شیر میذاریم میجوشه حین جوشیدن بهش چقدر س ...

شیر پرچرب باشه بهتره

بعد برای هر یک کیلو شیر سه تا چهار قاشق سرکه لازم داری 

وقتی شیر جوشید خاموش کن سرکه بریز یه هم بزن روش یه پارچه بندازه بزار نیم ساعتی بمونه 

برای نمک هم از اون آب پنیر جدا کن توش نمک بریز و پنیر رو آخر سر بنداز توش 

2706