2733
2734
عنوان

ماهی ۴۵میلیون درآمد داریم و ۳۰میلیونشو پدرم میده

| مشاهده متن کامل بحث + 1748 بازدید | 57 پست
کسی که روزی یک میلیون میکشه حداقل روزی دو سه بار مصرف میکنه خب یه ساعتم که بعدش نعشه اس کی پس کار می ...

مغازه داریم اجاره میگیرم ازش 

وگرنه خودش کار نمیکنه

مسیحی هستم اما بزرگترین دین انسانیته ❤️عیسی مسیح:دشمن خود را همانند دوستت دوست بدار
خوانوادش دکترن؟

نه عزیزم 

یه مغازه داریم 

عموم هم کمک مالی میکنه

مسیحی هستم اما بزرگترین دین انسانیته ❤️عیسی مسیح:دشمن خود را همانند دوستت دوست بدار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شیره بخواد بکشه ام تش بشه یه بند انگشت که یه تومن نمیشه

تو چای حل میکنه یا قورت میده

انقدر مصرف بالا طبیعی نیست 

هی خدا دلم گرفته گله دارم...                                                                            عین کفتر غریبی که جا نداره.....                      شا پرشو شکستن و هی بی قراره.....                                                              حسی به پرواز نداره؛دلشوره داره....
چه اصراری دارن خانواده ات که باهاش بمونی والا اگه یه دخترمجرد به پدرش بگه ماهی ۳۰ میلیون بده بهم می ...

عزیزم 

پدرم خودش معتاده

من مجردم

شیره بخواد بکشه ام تش بشه یه بند انگشت که یه تومن نمیشه تو چای حل میکنه یا قورت میده انقدر مصرف با ...

هم می‌کشه هم می‌ریزه توی چای 

مصرفش خیلی بالاست خیلی 

کاش بمیره خودش راحت شه

دارم به مسخره کردن میگم  مگه دکترن که نظر چرتو پرت دادن اگه ترک کنه فلان میشه

نمی‌دونم چیکار کنم آبجی 

بزرگترین مشکل زندگیم بابامه

هم می‌کشه هم می‌ریزه توی چای  مصرفش خیلی بالاست خیلی  کاش بمیره خودش راحت شه

بعید میدونم قبول کنه ولی به اون کسی که ازش میخره بگو کمتر بفروشه بهش بگه کم شده بیشتر از دویس تومن نمیتونم بدم... 

هی خدا دلم گرفته گله دارم...                                                                            عین کفتر غریبی که جا نداره.....                      شا پرشو شکستن و هی بی قراره.....                                                              حسی به پرواز نداره؛دلشوره داره....
بعید میدونم قبول کنه ولی به اون کسی که ازش میخره بگو کمتر بفروشه بهش بگه کم شده بیشتر از دویس تومن ن ...

آخه از چند نفر میگیره 😭

آخه از چند نفر میگیره 😭

از همسون تقضا کن نفروشن

عزیزم تحت نظر پزشک بهش قرص میدن جایگزین مواد کشیدنه

حداقل تایم و هزینه اتون نمیره

بعدم به خانوادش بگو اینطور order میدید خودتون هزینه اشو بدید معتاده انداختید به ما خرجش ما میدیم دلسگزی خاله خرسه هم دارید

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
واقعا هم مشکل جدی هست هر طوری شده باید خوانوادت رو راضی کنی بره جای خوب ترک کنه 

کمپ نمیره 

مگه اینکه دکتر بیاریم

2706