2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من با الکساندرا کندلا.

هر قسمت بدنم فرق میکرد.

مثلا ساق پام ۸ جلسه.ولی در کل چون حساس تر بودم ۱۲ جلسه رفتم.ولی دیگه از جلسه ۱۰ به بعد افتاده بودم تو دوره شارژ، یعنی هروقت ۳۰٪ موهام در میومد میرفتم

ببین لیزر باید ادامه بدی ول کنی دوباره میزنه

دستگاه های بدون ژل خوبن 

دست و پا بعد ۱۲ جلسه نتیجه میده

ولی بیکینی نه بیکینی رو باید ۳۰/۴۰جلسه بری

هی هم دهن بین نباشین دستگاتونو عوض نکنین با یه دستگاخ ۳/۴سال ادامه بدین

اول هر ماه ۱۲ جلسه میری بهد میشه یک ماه در میون یعنی همون ۲ ماه یک بار بعد میشه کم کم هر ۴ ماه یک بار بعد چند جلسه میشه ۵ ماهیک بار بار

بیکینی چون پریود میشیم هر ماه و مرطوب هست باید هر ماه یا دو ماه یک بار بریم تا ۳۰/۴۰جلسه

من با الکساندرا کندلا. هر قسمت بدنم فرق میکرد. مثلا ساق پام ۸ جلسه.ولی در کل چون حساس تر بودم ۱۲ ج ...

بدنت سیاه نشد؟

لایک نکن😱 لایک نکن😱😱میگم لایک نکن😱😱😱
ببین لیزر باید ادامه بدی ول کنی دوباره میزنه دستگاه های بدون ژل خوبن  دست و پا بعد ۱۲ جلسه نت ...

۳۰ ۴۰ جلسه😮

پماد بی حسی هم میزدید؟

من با الکساندرا کندلا. هر قسمت بدنم فرق میکرد. مثلا ساق پام ۸ جلسه.ولی در کل چون حساس تر بودم ۱۲ ج ...

اره دست و پا سریع نتیجه میده

بیکنی بالاش جواب میدخ پایینش ولی نه

یعنی مثلا کل بدن و هر ۵ ماه یک بار میری

بیکینی رو باید هر ۴۰ روز یاحداکثر دیگ ۲ ماه یک بار رفت چون پایینش کلی مو میزنه به خاطر این که هر ماه پریود میشیم مرطوب برای همه همیمنه

اره دست و پا سریع نتیجه میده بیکنی بالاش جواب میدخ پایینش ولی نه یعنی مثلا کل بدن و هر ۵ ماه یک با ...

خیلی زیاده که

۳۰ ۴۰ جلسه😮 پماد بی حسی هم میزدید؟

دستگاخ بدون ژل خودش خنک کننده داره

لازم به بی حسی نیست که

دستگاه ژلی دیر جواب میده خوب نیست

بله عزیزم بیکینی موهای پایینش هورمونی هست خیلی دیر جواب میده ولی نباید لیزر رو ول کرد باید ادامه داد

2706