2752
2734

چه احتیاجیه کسی ببینه

یا شیو میکنم یا لباس استین دار میپوشم اینجور مواقع

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معلومه خب

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌

,یه بار یکی دید (کراشم)

بد ترین اتفاق ممکن بود 😂😂😂😂

بیشتر خندم گرفته بود 

جالب اینجاست طرف خودش حتی زره ای هم مو نداره کلا 

موهای خیلی خیلیییییییی کمرنگ توی بعضی جاها فقط ولی مثلا روی دستش اینا اصلا نداره 

حالا منم پشمالووووو😂😂😂

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
خب اصن تاپ نمیپوشی ینی

همیشه شیو میکنم قبلا میرفتم لیزر راحت بودم ولی یمدت وقفه افتاد دوباره در اومدن از اون به بعد هرماه وکس میندازم ولی اگه یه موقعی بشه که مثلا نرسم شیو کنم و یه درصد احتمال بدم در اومده باشن هیچوقت این ریسکو نمیکنم که تاپ بپوشم جلوی کسی

تازه با این گرمای تابستون اصلا نمیشه که شیو نکنی

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

یعنی انقدر دیر به دیر شیو میکنید که درمیاد کسیم میبینه؟!🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😖😖😖

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃