2733
2734
آهان ،پس خوبه  ان شاالله به سلامت بغل بگیریش آقامهدیار جان رو     و یار واقعی امام ...

فدات گل قشنگم زنده باشی 😍😍❤️

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واااا چه حساسی اصلا چیزی پیدا نبود که

پس برم بخوابم😅

وحشتناک سمعی بصری ام، با دیدن و شنیدن چیز ترسناک واقعا بهم می ریزم 

اما تا دل تون بخواد داستان ترسناک رو می خونم😅

حتی اگر خدای ناکرده دچار توهم بشم، اگر توهم لمسی بزنم برام مهم نیستااا 😅

اما اون دوتا امان از زندگیم می بره 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
منم گشنمه منتها باید غذا درست کنم پس ترجیح میدم گرسنگی رو تحمل کنم😂😂😂🤦🏻‍♀️

دقیقا منم ترجیح میدم تلاش کنم بخوابم تا بلند شم غذا رو بیارم از یخچال بیرون بذارم گرم شه و بعد دوباره ظرف بشورم😂 همون کار اخرو اول انجام میدم و میخوابم😂😌

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
قبلا زن داشته امشب ازش پرسیدم شمال بریم ،گفت خوشپ از شما نمیاد اسمش میاد حالم بد میشه یاد زن قبلیش ا ...

عزیزم  درخواست منو قبول میکنی

خواهی که جهان درکف اقبال تو باشد/خواهان کسی باش      که خواهان تو باشد❤