2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گرسنمه حال ندارم پا شم غذا گرم کنم

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

یکم پیش خوابیدم یهو توی خواب دیدم همه چی سیاه شد یه مرد سوار بر اسب که رد شد که با خودم‌ گفتم امام علی 

بعد به خودم گفتم نکنه مُردم  و بعد گفتم زور بزن از خولب بیدار شو ببین مردی یا زنده ای

چشمامو همه اش می چرخوندم و به خود زور میزدم

یهو بیدار شدم ترسیدم😐

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
لگد زدن های آقا مهدیار 

ببخشید عزیز دلم که دخالت میکنم‌ اگر که منظورتون از نامگذاری مهدیار  ،یارِ امام زمان بودنِ باید بذارین مهدی یار ،

وگرنه مهدیار به معنی نگهبان سرزمین هست

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،

یهو پریدم نمیدونستم چرا

تا دیدم نوشتی سندروم قاعدگی یادم افتاد میخوام پریود شم🥹

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

آقا عکس ميت سوخته گذاشتند توی سایت از وحشت دیگه نمی تونم بخوابم 😅😬😩

آقا یکی بیاد من روانشناس رو آروم کنه 

همکار روانشناسی کسی این جا نیست 😅؟ 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
ببخشید عزیز دلم که دخالت میکنم‌ اگر که منظورتون از نامگذاری مهدیار  ،یارِ امام زمان بودنِ باید ...

خواهش میکنم گلم 😍 

فداتشم اتفاقا منظورم یار حضرت مهدی هست و میخواستم بذارم مهدی یار که بهم گفتن سر هم نوشته میشه و همون دو تا معنی رو هم میده و اگه جدا بنویسیم بعدا بچه اذیت میشه هر جا بره باید همش تاکید کنه اسمش جدا نوشته میشه و دردسر میفته

خلاصه گفتن همین مهدیار معنی یار امام زمان هم میده و فرقی نداره 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
2706