2752
2734
خاک عالم🤦‍♀️ باهم درارتباطید؟

اره من خونه مامانمم اونم شهر دیگه دانشجوعه میاد 

میخوام مستقل که شدم پیش همه بگم آبروشو ببرم

دعا کنین بتونم خیلی عذاب میکشم شبا چون میومد سراغم

من از اون به بعد شبا نمیتونم بخوابم گریه میکنم همش🙃💔

دردی که انسان را به سکوت وا می‌دارد بسیار سنگین تر از دردی استکه انسان را به فرياد وامی دارد…و انسان ها فقط ب فریاد هم می رسند…نه به سکوت هم…!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به مادرت نگفتی؟ چند سالتون بود؟ الان چطوری نگاهت میکنه؟

مادرم اگه مادر بود که نمیذاشت جلو چشمش کتکم بزنه

شدیدا پسر پرسته هیچی نتونستم بگم

یبار پیشش گریه کردم گفتم توروخدا بزار من پایین بخوابم بالا نرم 

خداشاهده پاشد انقدر منو زد ناخونم سیاه سیاه شد افتاد

دردی که انسان را به سکوت وا می‌دارد بسیار سنگین تر از دردی استکه انسان را به فرياد وامی دارد…و انسان ها فقط ب فریاد هم می رسند…نه به سکوت هم…!
یعنی بهت دست میزد یا میخواست رابطه کامل؟ 

رابطه کامل نه در حد مالیدن و...

چند سالت بود؟ الان باز انجام  میده؟

از ۱۰ ۱۱ سالگیم تا سه چهار سال

الان از خدامه بیاد نزدیکم بزنم ناقصش کنم

ازش فیلم بگیر مدرک داشته باش وگرنه فردا همون مثلا مادرتم قبول نمکنه

مال قبله گوشی نداشتم

مهم نیست من میگم بهشون بدترین نفرین هارو هم میکنم با کسیم اگه خواست ازدواج کنه به دختره میگم 

مادرم اگه مادر بود که نمیذاشت جلو چشمش کتکم بزنه شدیدا پسر پرسته هیچی نتونستم بگم یبار پیشش گریه ک ...

ب مامانت بگو عزیزدلم واقعیت رو بگو

اون احمقه، تو از خودت دفاع کن

آرزو میکنم بهترینها برات پیش بیاد

ب مامانت بگو عزیزدلم واقعیت رو بگو اون احمقه، تو از خودت دفاع کن آرزو میکنم بهترینها برات پیش بیاد

الان پیش اینام لج بیوفتن روزگارمو سیاه میکنن

میخوام امسال مستقل بشم هر چی شده رو بگم

بعد چشمم تو چشمشون نیوفته کلا برم..

ارع برو از پیش اونا صدرحمت به غریبه

دعام کنین بتونم امسال مستقل بشم دارم نابود میشم🙂

یادم میوفته چشام پر میشه مثل الان

2706