2733
2734

ن چیزی ک دوست داری میتونی بپوشی بخوری بگردی ، فقط دلمون خوش باشه با یچیزی شکممون سیر باشه ک از گشنگی نمیری 

پس ادمی برای چی زنده است 

واقعا ادمای مثل ما ی بار اضافین تو این دنیا 

همه چی شده حسرت برام 😔

سوزش شلاقی که بیدارم کند،بهتر از نوازش دستی است که خوابم کند.

💔عزیزمممم

سرکار نمیری؟

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ارع .

امروز ی لحظه  ب یکی از،فامیلا ک وضعشون توپه فک کردم میگم هر وخ هر جی بخوان میخرن میخورن میپوشن خرج میکنن. پس مشکلی هم ندارن .

چون ب خودم ک نگا میکنم ۹۰ درصد مشکلاتم نبودن پول هست

شانس من اصن پیدا نمیشه 

فروشندگی بوتیک برو

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
ارع . امروز ی لحظه  ب یکی از،فامیلا ک وضعشون توپه فک کردم میگم هر وخ هر جی بخوان میخرن میخورن ...

بیشتر مشکلات از بی پولیه ، چقد خوبه واقعا منم دوسداشتم حتی برا ی روز با جیب پر پول برم بیرون

سوزش شلاقی که بیدارم کند،بهتر از نوازش دستی است که خوابم کند.
بیشتر مشکلات از بی پولیه ، چقد خوبه واقعا منم دوسداشتم حتی برا ی روز با جیب پر پول برم بیرون

البته شکر خدا وضعمون بد نیس ولی خب .

خیلی چیزا ک میخوام نمیتونم داشته باشم بعضی جاها برم لباسا وسایل خونه حتی خود خونه رو هم نداریم .

بخاطر اینا اصلا نمیتونم ب بچه دوم فکر کنم

2706