2752
2734
عنوان

توروخدا بیاید دیسکم پاره شده

228 بازدید | 49 پست

دوستان دوماهی بود کمرم درد میکرد رفتم دکتر ام آر ای نوشت امروز بردم نشون دادم گف دیسک مهره ۵ پاره شده و تنگی کانال نخاعی داری 😭😭😭کفش پاشنه بلند نپوش ندو نپر ۱۰جلسه فیزیوتراپی نوشته برام گف بعد ۳ ماه بیا اگ بهتر نشده باشی باید عمل کنی ولی نزار ب عمل بکشه چیکار کنم من دارم دیوونه میشم 😭😭😭درد کمرم میزنه ب پای چپم گز گز میکنه ب باسنمم میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تحمل و فیزیوتراپی..

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

عزیزم منم دقیقا مثل تو هستم دوتا دیسک هام خیلی خرابن نزدیک نخاع هستن  

رفتم دکتر گفت فقط احتیاط کن بیشتر از ۳ کیلو برندار وزنت کم کن حتما 

الان پای راستم شدید درد میکنه به کسی نمیگم ولی درد از توی باسنم میریزه تو پام  ولی میترسم از عمل شدنم خدا کنه هیچکس عمل نشه چون میگن عمل بشی دیگه مثل روز اولت نمیشی 

عزیزم منم دقیقا مثل تو هستم دوتا دیسک هام خیلی خرابن نزدیک نخاع هستن   رفتم دکتر گفت فقط احتیا ...

اتفاقاعمل عالیه آخرفیزیوتراپی وطب سوزنی واوزون درمانی وآب درمانی پول هدردادنه عمل کن خودت روراحت کن

عزیزم منم دقیقا مثل تو هستم دوتا دیسک هام خیلی خرابن نزدیک نخاع هستن   رفتم دکتر گفت فقط احتیا ...

وای دقیقا بر منم همینه پای چپم اینجوریه 😭🥲ایشالا بهتر میشی 

فیزیوتراپی بهتر میکنه ؟میگن زیاد تاثیر نداره اگ پاره شده باشه دیسک

تاثیر داره

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
من هم یک ماه میشه مثل شما شدم تنگی کانال و درگیری دیسک ۴و۵ فیزیوتراپی میکنم من وسیله سنگین بلند کرد ...

بهتر شدی بعد فیزیوتراپی؟من شنبه وقت دارم اولین جلسمه

2706