2752
2734
عنوان

درمان یبوست

77 بازدید | 11 پست

من عضو نی نی سایت نبودم امشب دنبال یه مطلبی میگشتم، اتفاقی یه تاپیک دیدم درباره یبوست، کنجکاو شدم دیدم خیلی از خانم ها مشکل یبوست دارن ، بیاین یه راهکار بهتون بگم درمان قطعی بشین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول اینکه برای درمان یبوست دنبال راه حل های فوری و لحظه ای نباشین، چون باید یه سبک جدید به زندگیتون اضافه کنین، چون شمایی که یبوست داری یعنی توی قسمت کولون روده دچار مشکل هستی و احتمالا حرکات روده شما کند شده و با تجمع آب توی روده یا همون روش های فوری، فقط مشکل رو مقطعی حل میکنی ، پس اینکارا که بهت میگم رو سه ماه مستمر انجام میدی اگر اوگی شدی سه ماه هم برای تثبیت ، که جمعا ۶ ماه انجام میدی تا روده مجددا حرکاتش به شرایط عادی برگرده

۱_ اگه رژیمی دارین که زیر ۱۳۰۰ کالری دریافتی روزانه بهتون میگه فورا قطع کنین 

۲_ فردا صبح اول وقت ۱ کیلو آلو بخارا بخرین روزی ۱۵ عدد طی روز، همه رو یکجا نه ، بخورین 

۳_صبح ها اگه میتونین خاکشیر گرم اگر نه ناشتا رو با آب گرم شروع کنین و یکساعت بعد صبحانه بخورین 

۴_توی خوراکی های روزانه تمر هندی رو حتمن جا بدین 

۵_ ورزش روده، یعنی هر لحظه ای از روز که یادتون افتاد یک فشار ریز به روده بیارین و رها کنین، هر سری ۵بار 

۶_اگر شقاق یا هموروئید دارین مثل روشی که موقع زایمان برای بخیه بهتون میگن عمل کنین، یعنی محل رو با شامپو بچه بشورین، بیاین بیرون با سشوار خشک کنین

وقتی اوضاع انقد خراب بود که نیاز به دفع سریع داشتین، یه لباس که روش حساس نیستین بپوشین، قسمت جلوی لباس، محدوده شکمی رو خیس کنین و اجازه بدین خودش خشک بشه یعنی شکم خیس بمونه ، اگه بعد یک بار جواب نداد دوباره انجام بدین  اما اگه جواب نداد تکرار نکنین برین سراغ سیلاکس که تقریبا بی ضرر تر از بقیه داروهاس و سه تا ازش مصرف کنین و روش آب ولرم بخورین 

مصرف چای رو کم کنین به جاش دم نوش بخورین و توی دمنوش ها از گلاب استفاده کنین، 

اگر دمنوش بخورین کم کم به دمنوش ها عادت میکنین ، 

سالادهای شلوغ برای خودتون درست کنین 

کاهو، کلم، گل کلم، نخود سبز پخته، کرفس، بلغور جو پخته، پیازچه ، جعفری، کلم بروکلی ، همه اینا رو مخلوط کنین و روش روغن زیتون و آبلیمو بریزین بخورین ، سرشار از فیبره و کاملا به کار کردن شکم کمک میکنه

و در آخر یک پیمانه بلغور جو رو بذارین با کمی آب بپزه، آبش که خشک شد زیرشو خاموش کنین و بهش نمک بزنین، روش دولیوان شیر بریزین و برای صبحانه میل کنین ، خیلی سریع شکم رو راه میندازه، این برای بچه ها هم جوابه و البته بچه ها معمولا این ترکیب رو دوست دارن ، فقط حتمن نمک داشته باشه

بگو لطفا من حدود ده روزه اصلا هیچ دفعی نداشتم

عزمزم از همون روش خیس کردن لباس استفاده کن البته اگه باردار نیستی ، اگه بارداری نکن و ترکیب بلغور جو و شیر اینو توی بارداری هم میتونی استفاده کنی 

وقتی اوضاع انقد خراب بود که نیاز به دفع سریع داشتین، یه لباس که روش حساس نیستین بپوشین، قسمت جلوی لب ...

وای این خیسی لباس خیلی چندشه من ظرف که میشورم یکم خیس میشه سریع میرم عوض میکنم اصلا نمیتونم تحمل کنم، بعلاوه خیس شکم و رحم باعث سردی رحم میشه و عفونت رحم میاره اینو دکتر طب سنتی بهم گفت

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی