2733
2734

نمیگم مشکلاتمون تموم بشه چون تمومی نداره مشکلات حداقل کم بشه ی نفس راحت بکشیم 🥲

لیسانس مامایی اما خانه دار      (زگیتی دو کس را سپاس یکی حد شناس دیگری حق شناس )   سوالی در حیطه مامایی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم دوست عزیز  

آرزو میکنم ۱۸ که تولدمه ی اتفاق خوب بیفته خدا معجزه کنه با همسرم آشتی کنم خدا تو روز تولدم بهم ارامش بده همسرم برگرده خونه پرونده طلاق بسته بشه خسته شدم 😔

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

امسال شد ده سال که من منتظرتم فرزندم 

وقتی این طور تاریخ ایران رند میبینم میگم کاش تو این روز خوشحال میشدم انشالله امسال سال گشایش باشه 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
منم اولین تاپیکم😅

خوشوقتم دوست عزیز😍😉

با من یک ایرانی ام و به ایرانی بودنم افتخار میکنم،روز مرد و‌جوانمردی: زادروز کوروش کبیر،روز زن: زاد روز دختر کوروش کبیر و اولین دریاسالار زن جهان،روز پسر زاد روز کمبوجیه پسر کوروش کبیر و از پادشاهان هخامنشی،من یک ایرانی ام
2731
امسال شد ده سال که من منتظرتم فرزندم  وقتی این طور تاریخ ایران رند میبینم میگم کاش تو این روز ...

ای جان،انشالا هرچه زودتر

با من یک ایرانی ام و به ایرانی بودنم افتخار میکنم،روز مرد و‌جوانمردی: زادروز کوروش کبیر،روز زن: زاد روز دختر کوروش کبیر و اولین دریاسالار زن جهان،روز پسر زاد روز کمبوجیه پسر کوروش کبیر و از پادشاهان هخامنشی،من یک ایرانی ام
ووای دقیقا تنهایی خیلی خوبه

تنهایی شرف داره ب حضور ی سری ادما

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
2706