2752
2734
عنوان

دوست صمیمی دخترم؟

296 بازدید | 26 پست

لطفا سرم نریزید و گزارش برام نزنید 

موضوع مهمی میخام بگم اگه کسی ناراحته بره بیرون قصد توهین ندارم 

* * بین  یعنی کسی که مثلا دختره و کلا مونثه ولی احساسات پسرانه داره و مثلا با پسر تحریک نمیشه و با دختر ارضا میشه با اینکه خودش هم دختره

این برای کسایی که نمیدونن

دختر من دوستی قدیمی داره که از بچگی باهم بودن  از کلاس دوم باهم بودن العان کلاس هشتم هستن و خیلی صمیمی اند.

ولی چند بار چت هاشونو خوندنم درباره پسر ها و اینکه رل دارن و اینا حرف زد

اسم دخترم نیکا هست

با دخترم حرف زدم گفتم دوست مناسبی نیست گوش نکرد 

بعد دوستش براش داستان های مثبت ۱۸ میفرستاد و خود دختره اینارو می‌نوشت 

دخترم خوشش نیومد و باهاش قطع ارتباط کرد 

حالا چون همکلاسی هستن و گروه هاشونم متاسفانه باهمه یعنی یک جوری هستن که کلا نمیشه باهم حرف نزنن 

دختره به دخترم گفته  نیکامن امروز رفتم ی جای خوب رستوران

دخترم گفته کجا رفتی

گفته من احساسات پسرانه دارم با ی دختره اوکی شدم 

هردو گرایشاتمون  *  بین هست تو هم میتونی دوست دختر من باشی و تو هم  *   بین بشی تا با هم عشق و حال کنیم 

دختر من هم گفته من چندشم میشه و خداحافظ 

اونم گفته دوست معمولی باشیم

خوب من العان چی بگم به دخترم 

اصلا اون چت هاشون و داستان های مثبت ۱۸ رو فراموش کنم و بگم بچه بوده و اینا اشتباه کرده

ولی بنظرم درست نیست دخترم با همچنین دختری باشه که   **  بین هست 

به دخترم گفته من حسم نسبت به تو فراتر از دوسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پناهبر خدا😐

کاش ب خانواده اون دختره هم اطلاع بدید 

از نظر من تو این سن فقط تحت تأثیر غربیا قرار گرفتن😐

فک میکنن با گفتن اینا با کلاسن

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...
پناهبر خدا😐 کاش ب خانواده اون دختره هم اطلاع بدید  از نظر من تو این سن فقط تحت تأثیر غربیا ق ...

دقیقا ،الان از ده نفر هشت نفر میگن ما به همجنس گرایش داریم و این انحرافه

مراقب دخترتون باشید

سعی کنین از در دوستی وارد بشین و با دخترتون صمیمی بشین تا خودش بیاد بهتون بگه...بعدش باهاش حرف بزنین و از خطراتی که از دوستی با این دختر متوجهش هست بگین بهش...نوجوونا توی این مقطع ممکنه  به احتمال هشتاد درصدتحت تاثیر رسانه به این سمت کشیده شده باشن نمیشه قطع به یقین گفت واقعا دوست دخترتون گرایشش اینه...ولی درهرصورت مراقب باشید و در صورتی که دیدین دوست دخترتون داره پیش روی میکنه حتما با والیدنش صحبت کنین

سال دیگه مدرسشو عوض کن،البته الان کل مدرسه ها 90صدرصد دخترا ل ز بین هستن تو مدرسه ما که کلا دارن رو ...

قبلا میگفتن مدارس پسرونه کنترلش سخته الان پنجاه تا دوربین میخواد دخترارو زیر نظر بگیره چقد جامعه مزخرف شده 

خدا خودش بچه هامونو در پناه خودش نگهداره

🤍🌱
دقیقا ،الان از ده نفر هشت نفر میگن ما به همجنس گرایش داریم و این انحرافه

والا یکی از بچه ها میگف خواهرش ک راهنماییه گفته مچ دوتا دخترو با هم تو دستشویی گرفتن😐💔

ادم واقعا میترسه مدرسه هم برع😐😂

خودمونم یکی تو کلاس داریم هی میگه من اینجوریم بعد میگه شوخی کردم ولی همه رو تاچ میکنه😐😂

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...

البته شما باید باهاش صحبت کنید که خودش با اینجور افراد دوستی نکنه،شما جلوی اینو بگیرید،فردا پس فردا تو مدرسه های دیگه،توی جامعه نمیتونید کلا روابطشو کنترل کنید

چون خودم دانش آموزم و از اوضاع مدرسه خبر دارم،دارم میگم♥

2706