2752
2734

احتمالا یه دعوا با یه آقا رو در پیش دارم

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه
وای چرا من با خانوما میترسم دعواکنم  شما میخاید با یه اقا دعوا کنی

منم از همین می ترسم ...

ولی مجبورمد

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا حالا دعوا داشتی مگه مثلا با خانوم ویا اقا برامن ک پیش اومده

نه اصلا سابقه نداشته

کاش منم وست وپاموگم کنم امروز بایه اقا دعوام شد چنان جیغ ودادکردم بعذش پشیمون شدم

آره حس بدی میگیری بعد دعوا 

مجبورم ولی

آره حس بدی میگیری بعد دعوا  مجبورم ولی

ولی حقش بود بچش بچمو‌زده بود .بعد پروبازی هم درمیورد .گفتم یه باردیگه بچتو ببینم گوششومیبرم میفرستم برات .فقط بلدی بچه پس بندازی برای ادبش هم وقت بزار سگ میندازید توخیابون .گفت بچه ان دعوامیکنن گفتم این همه بچه چرافقط بچه توگفت توله سگ اتو نگه دارگفتم توگوه خوردی به بچه من میگی توله سگ پدرسگ های خودتو ادب کن