2733
2734

فکرمیکردم فقط خودم اینجوریم😐😐 بعد همش استرس داشتم نکنه بخاطر انرژی که من فرستادم این اتفاقا می افته نگو از قبل قرار بوده بیفته فقط من حس کردم😐😐

مثلا ۳ ساعت قبل از اینکه عموم فوت کنه به خواهرم گفتم فرض کن اگه عمو فوت کنه سهه ساعت بعدش واقعااا سکته کرد فوتتت کردددد

و خیلی چیزای دیگهه

یا مثلا همینکه میگی هرکس اذیتم کنه محاله بلایی سرش نیااد دقیقااا همینه برای منم یا خدانکنه دیگه روزی که واسه کسی اه بکشم نابود میشه کلا

به نظرتون چراا؟؟؟ واینکه واقعا قلب مهربونی دارم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام عزیزم من معلم میشم با خیر؟حس کسی که اول اسمش ج داره به من چیه؟آیا رابطمون به ازدواج میرسه؟مرسی ...

سلام گلم حس ششم نیستم از پشت گوشی درست نمیتونم حس کنم بنظرم حس ششمای سایتم الکیه بیشتر از نزدیک اتفاقایی که میفته رو میتونم حس کنم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️
سلام گلم حس ششم نیستم از پشت گوشی درست نمیتونم حس کنم بنظرم حس ششمای سایتم الکیه بیشتر از نزدیک اتفا ...

عزیزم حس ششم های سایت بعضیشان حسشون خیلی خوبه،چیزی برای من گفتند درست بود و انفاق افتاد