2752
2734
عنوان

شما از سایت انرژی منفی نمی‌گیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 96 پست
اخه ۹ سال خیلییی کوچیکه، چه ارتباطی به سیاست داره چه جالب من نمیدونستم به دستور خدا بوده..

۹ ساله های اون موقع مثل الان نبودن. خیلی قد بلند و اینا بودن  بهشون نمی‌خورد. ولی تو قرآن نیومده. میگن روایته. من روایت رو زیاد قبول ندارم 

چون قرآن کتابیه که هرگز تحریف نشده. من تو تاپیک هام داستان حضرت موسی هم نوشتم. اونم بخون خیلی‌ قشنگه

یه بی وجدان سر یه حرف ساده گفت عزیزات بمیرن اولین بار حس بد گرفتم واگذارش کردم به خدا 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینجا بیای وقت سپری کنی اشتباهه چون در نفرت و غم و حس حال بده میبینی رل هستن  رلش خیانت کرده جدا شدن از هم طلاق گرفتند زن به شوهر شوهر به زن خیانت کرده یا از نفرت به مادر شوهر و جاری و...مینویسند و یا طرف میخواد خودکشی کنه و پر از نفرت و خیانت موج میزند 

مراقب باش گرفتار این چیزا نشین

سلام این افکار ماست که ما را غرق میکندو الا زندگی عمق زیادی نداردپس مراقب خودمون باشیم
۹ ساله های اون موقع مثل الان نبودن. خیلی قد بلند و اینا بودن  بهشون نمی‌خورد. ولی تو قرآن نیومد ...

اخه جدا از جثه، بازم از لحاظ عقلی بچه حساب میشد

منم شنیدم که سنش بیشتر بوده ولی اینطور روایت شده فقط

الله اعلم 

خوندم👌🏻

اخه جدا از جثه، بازم از لحاظ عقلی بچه حساب میشد منم شنیدم که سنش بیشتر بوده ولی اینطور روایت شده فق ...

داستان دیگر پیامبرا هم خواستی بخون. مخصوصاً حضرت نوح و موسی خیلی برام قشنگ بود اینا باید الگو باشن

زنهای اینجا بمن در اکثریت مواقع حس بدی میدن

ظواهر رو حفظ میکنن، که بگن مدرنیم

ولی ذات شخصیت و تفکرشون تار عنکبوت بسته

من فقط دعا میکنم اینا دختردار نباشن یا دختردار نشن، چی بکشه اون بچه 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
زنهای اینجا بمن در اکثریت مواقع حس بدی میدن ظواهر رو حفظ میکنن، که بگن مدرنیم ولی ذات شخصیت و تفکر ...

پسر دار هم بشن اون بچه زجر میکشه البته، پسرای بی عرضه ی مامانی که با زنهاشون مشکل دارن حاصل دست رنج همین مدل زنهان ( شوهراشونم از خودشون بدتر )

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2706