2752
2734
عنوان

از لحظه ای که اشک شوق ریختین بگین

109 بازدید | 19 پست

تعریف کنین یکم حال و هوامون عوض بشه 

من لحظه ای که رفیقمو بعد چند سال دیدم 

کلی اشک شوق ریختم 

هنوزم با فکر کردن بهش لبخند رو لبم میاد 

هر چند دیگه اون رفاقت ادامه نداره !

حال یک دل را اگر کردی خراب آماده باش اشک دلشکسته خانه ویران میکند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی بهم گفتن فامیلمون بعد از ده سال بچه دار شده اونم بدون اینکه بدنه چهارماهش بود اشک میریختم وهق هق گریه میکردم

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
پسرمو داماد کردم چشام خیس شدن ....عشق دخترم براش وضعیت عاشقانه گذاشته بود خدایی خوشحال شدم و چشم خیس ...

بگردم چه مامان مهربون و با احساسی 😍

خدا حفظتون کنه ❤️ 

وقتی که بعد کلی دوا درمون  و پونزده ماه چشم انتظاری دقیقا وقتی که دیگه گفتم طبیعی باردار نمیشم بی بیم مثبت شد منو شوهرم از خوشحالی اشک ریختیم انشالله قسمت همه منتظرا

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
بگردم چه مامان مهربون و با احساسی 😍 خدا حفظتون کنه ❤️ 

دور از جونت عزیزم 

ممنونم خدا به شما هم سلامتی بده🥰

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
وقتی که بعد کلی دوا درمون  و پونزده ماه چشم انتظاری دقیقا وقتی که دیگه گفتم طبیعی باردار نمیشم ...

ایشالله سالم بغلش کنی 😍❤️

وقتی بهم گفتن فامیلمون بعد از ده سال بچه دار شده اونم بدون اینکه بدنه چهارماهش بود اشک میریختم وهق ه ...

چه دل مهربونی داری ❤️

ایشالله سالم بغلش کنی 😍❤️

قربونت برم مهربون انشالله 😘

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2706