2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دارم اما الان چندروز احساس میکنم روده هام پیچ میخوره ول میکنه دوباره

حتما ی موقعیت استرس زا برات پیشومده

سعی کن ذهنتو آروم و ساکت کنی عزیزم اگ نیاز ب راهنمایی بیشتر داری بگو ی چنل بهت بدم رایگان میگه 

به‌دوران‌قبل‌از7سالگیت‌برگردجواب‌رو‌اونجا‌میگیری! 

برای تسکین درد از آمپول هیوسین یا دی‌سی‌کلومین استفاده کنید،بسیار برای IBS موثره،برای نفخ هم از کپسول گیاهی کربوگل،برای کم شدن دل درد در بلندمدت از ملاتونین و ویتامین ب۱ دوز 300.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.
برای تسکین درد از آمپول هیوسین یا دی‌سی‌کلومین استفاده کنید،بسیار برای IBS موثره،برای نفخ هم از کپسو ...

عجب چه نسخه ای پیچیدی برای بنده خدااا

حس پزشکی بهت دست داده ... در جریان هستی امپول هیوسین به شدت حساسیت زاس خوده پزشکان  با احتیاط تجویز میکنن ..... 

وای چه آدمایی هستن تو این سایت

عجب چه نسخه ای پیچیدی برای بنده خدااا حس پزشکی بهت دست داده ... در جریان هستی امپول هیوسین به شدت ح ...

در هاریسون 2024 که معتبرترین منبع پزشکی حساب میشه هیوسین بعنوان یک داروی بسیار موثر برای IBS معرفی شده، من خودم ازش استفاده کردم و بهترین نتیجه رو داشته با فوق تخصص گوارش و متخصص داخلی هم مشورت کردم و کاملا تایید کردن‌

میشه شما لطف کنید به بنده دو منبع معتبر پزشکی بدید که مصرف هیوسین رو برای IBS منع کرده باشن یا بعلت حساسیت محدود کرده باشن.

در هاریسون 2024 که معتبرترین منبع پزشکی حساب میشه هیوسین بعنوان یک داروی بسیار موثر برای IBS معرفی ش ...

فاز پزشکی برندارین ... دو تا مطلب تو گوگل میخونین حس پزشک فوق تخصص،بهتون دست نده .... 

تزریق آمپول هیوسین به شدت حساسیت زاست با هر بدنی سازگار نیست و خیلی خیلی با احتیاط باید تزریق کرد . تو همون گوگل که سرچ میکنین فاز پزشک برمیدارین سرچ کن بخون .... 

فاز پزشکی برندارین ... دو تا مطلب تو گوگل میخونین حس پزشک فوق تخصص،بهتون دست نده ....  تزریق آ ...

وقتی هیچ اطلاعی نداری و یا دوکلمه اطلاعات ناقص داری،حق نداری بیای و در مورد مسائل پزشکی نظر بدی،وقتی داروخانه که می‌‌رید بدون نسخه به شما آمپول هیوسین رو میدن ولی پنی‌سیلین رو فقط با نسخه چون پنی‌سیلین برای بعضی حساسیت‌زاست و اگر بدون تست قبلی تزریق بشه و حساسیت بده وارد شوک میشن و حتی احتمال مرگ هم هست،ولی برای هیوسین هیچ تست حساسیت وجود نداره مگر اینکه شما کشف  کردید و کسی خبر نداره،و کسی تا زمانی که مصرف نکنه متوجه نمیشه و اگر مصرف کردید و حساسیت نشون دادید قرار نیست که خطر مرگ یا از دست دادن سلامتی شما رو تهدید کنه، می‌تونید از دی‌سی‌کلومین که مشابه اونه استفاده کنید،ولی چون من نمی‌دونم که به دارویی حساسیت دارم یا نه و هیچ تست حساسیتی هم وجود نداره نمی‌تونم که برای همیشه ازش استفاده نکنم.

اینکه گفتید خیلی با احتیاط مصرف بشه یعنی چی دقیقا یعنی یک قرص رو مثلا چند قسمت کنن بعد شما اون رو قسمت قسمت مصرف کنید،که اینم از کشفیات شماست فکر کنم.

من این آمپول رو بارها برای خودم و  کسانی که مشکل اسپاسم و درد گوارش داشتن تزریق کردم و بهترین نتیجه رو داشته،کسی نیستم که مثل شما تا حالا از نزدیک هم احتمالا این دارو رو ندید و فقط اسمش رو شنیدید و بیام و نظر .... بدم،برید با دوتا متخصص گوارش صحبت کنید بعد بیاید اینجا حرف بزنید و یا حداقل دوتا کتاب بخونید که بتونید چیزی برای گفتن داشته باشید که تهش خودتون رو خراب نکنید.

وقتی هیچ اطلاعی نداری و یا دوکلمه اطلاعات ناقص داری،حق نداری بیای و در مورد مسائل پزشکی نظر بدی،وقتی ...

با شما بحثی ندارم ....خیلی عقب هستید 

همون برین تو فاز پزشک بودنتون سرچ کنین .... 

فقط یکبار گذرت به همین پزشک عمومی ساده افتاد راجب تزریق هیوسین بپرس. البته فکر کنم شما خودت دکتر خودتی با سرچ کردن در گوگل میری از داروخانه امپول میخری 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عزیزم شما برادرتون بهتره؟

چی بگم والا 

از استرس هروز می‌میریم زنده میشیم 

چند روزیه تو مدفوع خون دیدن درصورتی که ۷ ماه پیش کولونوسکوپی شده ..... معده هم که مهرماه باز باید بره آندوسکوپی برای متاپلازی که داشت 

2706