2752
2734

سرموضوع کهوتوتاپیک قبلتریدگفتم الان یه روزه ازخونه بیرونه یه قفل داره درمون ازداخل میبندی دیگه باکیلیدبازنمیشه طبقه دومم هستیم حیاط نداریم صبحی شنیدم کیلیدانداخت بازنشدرفت  

شبش بهش گفته بودم دیگه نیاخونه لباثاتومیفرستم خونه بابات بعدصبح پیام داده چرامن برم تو برو بعدعصری باماشین اومده جلودرخونه وایساده تانیم ساعت پیش دوباره رفتش 

تانگه گوه خوردم ایندفه کوتاه نمیام بسه کتک وتحقیر 

ودیشبم که بخاطربرادرش بود 

نیت کردم اگه آدم شدکه هیچی وگرنه بعدیکماه جمع میکنم میرم زادگاهم 

خیلی بم برخورده تاکی هرچندوقت یکبار جوش میاره  برابقیه زرنگه شوهرمن نوکر برادرشه انگار درحالی که واسه خونه ساختن خودمون نمیره دنبال کاراش یه ذره مدیریت نمیکنه وگرنه این همه طول نمیکشید

بی شک باران زیباترین نعمت خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زن مورد علاقه من👏🏼

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
خوب کردی منم دیروز انداخته بودمش بیرون چقدر ازش متنفرم کاش جا داشتم میزاشتم برا همیشه میرفتم

من حالاموندم چرا اومده بود دم خونه بست نشسته بود

تخمکات ستودنیس ما ازاین تخمکا نداریم دراتاقمم میترسم قفل کنم وقتی عصبی میشه چ برسه درخونخ🫠

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
تخمکات ستودنیس ما ازاین تخمکا نداریم دراتاقمم میترسم قفل کنم وقتی عصبی میشه چ برسه درخونخ🫠

دیگه عزیزم ما از بس از این روزاکشیدیم محکم شدیم