2752
2734

من قبلا عاشق این بودم که تو خونه باشم آهنگ گوش بدم فیلم ببینم با شوهرم وقت بگذرونم... تا اینکه چن دوره مریضی سخت گرفتم و بعدش هم شوهرم بهم خیانت کرد دیگه تو حال خودکشی بودم تا رفتم روان پزشک و روان شناس گفتن کارایی که حالتو خوب میکنه بکن 

الان طوری شده یا سرکلاسم یا کانون زبانم یا خریدم یا شوهرم باید ببرتم بیرون کافه پارک سینما هرجا 

شاید فقط دووم بیارم ی روز نرم بیرون از خونه 

انگار دیوارهای خونه بهم تنگ شده اذیتم میکنه تنهایی اون تایمی هم که خونه ام یا کل خونه میریزم بیرون تمیز میکنم یا باید کتاب بخونم یا فیلم ببینم یا درس بخونم آشپزی هم خیلی کم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم اون زمانی که شوهرم بهم خیانت کرده بود از خونه زندگیم بدم میومد میشستم تو خونه گریه میکردم فقط البته مال اون فقط چتی بود ، خوبه که بیرون از خونه سرگرمی داری ولی فک کنم تا زمانی که نبخشیش حالت خوب نمیشه ، اگه دوسش داری ببخشش،  من دوسش داشتم الان فراموش کردم آروم شدم وگرنه اون روزا برام بدترین روزا بودن

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
منم اون زمانی که شوهرم بهم خیانت کرده بود از خونه زندگیم بدم میومد میشستم تو خونه گریه میکردم فقط ال ...

ب بخشش که باید از ته دل باشع زبونی بگی بخشیدم نبخشی فایده نداره که من موندم فعلا بخاطر منافع خودم و وابستگی ب شوهرم