2752
2734

سلام

خیلی از دخترا وقتی عقد میکنن بلافاصله سر خونه و زندگی شون نمیرن و حتی نققه دریافت نمیکنن این در حالیه که پسره انتظار داره دختره مثل یه زن شوهر دار هر خواسته جن سی ای که داره رو دختره برآورده کنه. از اون طرف خیلی از مردا وقتی تو دوران عقد رابطه داشته باشن برای عروسی و خونه مشترک تنبل میشن و از طرفی دیگه دختره با کره نیست و محبوره کوتاه بیاد و.. و اگرچه قانون اکثر مواقع طرفدار مردهاست ولی زنا تو این موارد یه حق قانونی دارن که شاید خیلی از خانوما ندونن. اسم حق حبس هست

به زبان ساده یعنی وقتی عقد میکنی گرچه قانونا و شرعا زن و شوهر هستین و باید قانونا از شوهر تمکین کنی اما اگر باکره باشی تا زمانیکه شوهرت مهریه ت رو تمام و کمال نداره حق داری از رابطه جن سی باهاش امتناع کنی بدون اینکه ناشزه محسوب بشی یا از نفقه محروم بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای من این چیزا مهم نیس والا زن و شوهر یعنی قانونی شرعی. پول ندادن و رابطه نداشتن و ترسیدن و اینا برای نامزدی و شناخته. اسمت رفت تو شناسنامش وقت شناخت نیس . همه چی تمومه. از طرفی ممکنه طرف زیر سقف ذات کثیفشو نشون بده نکنه میخوای زیر سقفم چند سال باکره بمونی تا بشناسیش

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بله و قانون خیلی خوبی هست

در واقع اگه اولین بار راه ندادید نمی تونه تا مهریه نداده مجبورتون کنه

ولی اگه بار اول رو وا دادید و دیگه باکره نبودید مجبور به ادامه اید از نظر قانونی

خانوم معلم اجازه 

دستتون درد نکنه مطلب خوبی بود

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

توهمین سایت دیدم دختره نگران بود حامله شده باشه تو عقد بعد شوهره بهش گفته بود من فقط خرج زنم میکنم نه تو!ینی هروقت عروسی کردیم زنمی!

مواظب خودتون باشید 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
برای من این چیزا مهم نیس والا زن و شوهر یعنی قانونی شرعی. پول ندادن و رابطه نداشتن و ترسیدن و اینا ب ...

اتفاقا دقیقا اینا واسه دوران عقده

وگرنه قبل نامزدی که مرد هییییچ حقی نداره

اتفاقا دقیقا اینا واسه دوران عقده وگرنه قبل نامزدی که مرد هییییچ حقی نداره

گفتم این پول ندادن و رابطه نداشتن و شناخن برای نامزدیه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

یادمه یه وکیله پایه یک داشت تعریف میکرد یه خانمه دقیقا شب عروسی با شوهرش همین‌کارو کرده بود 😂 اونم یه مهریه به شدتتت سنگین، عروسه بعد مراسم رفت تو اتاق درو بست گفت تا مهریه منو کامل ندی نمیذارم رابطه برقرار کنی، خلاصه طبق گفته وکیل، اون خانوم تمام و کمال مهریه رو روز بعد عروسی از دوماد میگیره و چون حق طلاق هم داشته راحت با پولا میره خونه مامان باباش😂 شوهرش پولدار بوده ولی بخاطر مهریه نصف اموالش به باد میره. ولی وم زن گرم یه تنه مهریه همرو گرفت😂😂

توهمین سایت دیدم دختره نگران بود حامله شده باشه تو عقد بعد شوهره بهش گفته بود من فقط خرج زنم میکنم ن ...

شوهر من که تازه ده ماه شده عقدیم اینقدر دستپاچس میخاد سریع عروسی بگیره بعدم بچه دار بشیم😂😂😂تو همین خیال باشه

2706